Oficjalna strona
Dzisiaj jest Niedziela, 18 sierpnia 2019
Terminarz

Tabela ligowa - KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
1 Unia Rędziny 63
2 Czarni Starcza 62
3 Start Soborzyce 42
4 Sparta Szczekociny 41
5 LKS Kamienica Polska 40
6 LZS MRZYGŁÓD 37
7 Jura Niegowa 33
8 Orkan Rzerzęczyce 33
9 Sokół Olsztyn 30
10 Kmicic Kruszyna 29
11 Pilica Koniecpol 26
12 Metal Rzeki Wielkie 24
13 KS Złoty Potok 22
14 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 16
Kolejka 2018/2019 KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
Kol. 1 Kmicic Kruszyna Sparta Szczekociny 18/08/2018 17:00 2:0
Kol. 1 Sokół Olsztyn LZS MRZYGŁÓD 18/08/2018 17:00 1:1
Kol. 1 Unia Rędziny Start Soborzyce 18/08/2018 17:00 2:1
Kol. 1 Pilica Koniecpol Metal Rzeki Wielkie 18/08/2018 17:00 1:3
Kol. 1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Czarni Starcza 18/08/2018 17:00 0:4
Kol. 1 KS Złoty Potok Orkan Rzerzęczyce 18/08/2018 17:00 0:3
Kol. 1 Kamienica Polska Jura Niegowa 18/08/2018 17:00 5:3
Kol. 2 Start Soborzyce Pilica Koniecpol 25/08/2018 11:00 5:3
Kol. 2 Orkan Rzerzęczyce Kamienica Polska 25/08/2018 17:00 -:-
Kol. 2 Kmicic Kruszyna Sokół Olsztyn 25/08/2018 17:00 -:-
Kol. 2 Metal Rzeki Wielkie Czarni Starcza 25/08/2018 17:00 2:2
Kol. 2 LZS MRZYGŁÓD Unia Rędziny 25/08/2018 17:00 0:2
Kol. 2 Sparta Szczekociny Jura Niegowa 26/08/2018 17:00 2:3
Kol. 2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona KS Złoty Potok 26/08/2018 17:00 0:2
Kol. 3 Kamienica Polska Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 01/09/2018 17:00 5:1
Kol. 3 Sokół Olsztyn Sparta Szczekociny 01/09/2018 17:00 2:0
Kol. 3 Unia Rędziny Kmicic Kruszyna 01/09/2018 17:00 3:0
Kol. 3 KS Złoty Potok Metal Rzeki Wielkie 01/09/2018 17:00 3:3
Kol. 3 Pilica Koniecpol LZS MRZYGŁÓD 01/09/2018 17:00 0:6
Kol. 3 Start Soborzyce Czarni Starcza 02/09/2018 11:00 0:5
Kol. 3 Jura Niegowa Orkan Rzerzęczyce 02/09/2018 17:00 1:1
Kol. 4 Kmicic Kruszyna Pilica Koniecpol 08/09/2018 17:00 4:0
Kol. 4 Sokół Olsztyn Unia Rędziny 08/09/2018 17:00 2:0
Kol. 4 Start Soborzyce KS Złoty Potok 08/09/2018 17:00 2:1
Kol. 4 Jura Niegowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 08/09/2018 17:00 7:1
Kol. 4 Metal Rzeki Wielkie Kamienica Polska 08/09/2018 17:00 1:5
Kol. 4 LZS MRZYGŁÓD Czarni Starcza 08/09/2018 17:00 5:0
Kol. 4 Sparta Szczekociny Orkan Rzerzęczyce 09/09/2018 17:00 1:1
Kol. 5 Pilica Koniecpol Sokół Olsztyn 15/09/2018 16:30 1:3
Kol. 5 Kamienica Polska Start Soborzyce 15/09/2018 16:30 9:2
Kol. 5 KS Złoty Potok LZS MRZYGŁÓD 15/09/2018 16:30 0:8
Kol. 5 Orkan Rzerzęczyce Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 15/09/2018 16:30 4:0
Kol. 5 Unia Rędziny Sparta Szczekociny 15/09/2018 16:30 2:0
Kol. 5 Jura Niegowa Metal Rzeki Wielkie 16/09/2018 16:30 5:3
Kol. 6 LZS MRZYGŁÓD Kamienica Polska 22/09/2018 16:30 1:1
Kol. 6 Start Soborzyce Jura Niegowa 22/09/2018 16:30 1:1
Kol. 6 Metal Rzeki Wielkie Orkan Rzerzęczyce 22/09/2018 16:30 2:2
Kol. 6 Sokół Olsztyn Czarni Starcza 22/09/2018 16:30 2:4
Kol. 6 Kmicic Kruszyna KS Złoty Potok 22/09/2018 16:30 2:1
Kol. 6 Unia Rędziny Pilica Koniecpol 22/09/2018 16:30 3:0
Kol. 6 Sparta Szczekociny Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 23/09/2018 16:30 6:1
Kol. 7 Pilica Koniecpol Sparta Szczekociny 29/09/2018 16:00 0:2
Kol. 7 Kamienica Polska Kmicic Kruszyna 29/09/2018 16:00 3:1
Kol. 7 Orkan Rzerzęczyce Start Soborzyce 29/09/2018 16:00 2:2
Kol. 7 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Metal Rzeki Wielkie 29/09/2018 16:00 2:0
Kol. 7 Unia Rędziny Czarni Starcza 29/09/2018 16:00 1:0
Kol. 7 Jura Niegowa LZS MRZYGŁÓD 30/09/2018 16:00 3:3
Kol. 7 KS Złoty Potok Sokół Olsztyn 02/10/2018 17:00 2:3
Kol. 8 Pilica Koniecpol Czarni Starcza 06/10/2018 15:30 1:5
Kol. 8 Start Soborzyce Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 06/10/2018 15:30 7:1
Kol. 8 LZS MRZYGŁÓD Orkan Rzerzęczyce 06/10/2018 15:30 3:2
Kol. 8 Kmicic Kruszyna Jura Niegowa 06/10/2018 15:30 1:0
Kol. 8 Sokół Olsztyn Kamienica Polska 06/10/2018 15:30 0:0
Kol. 8 Unia Rędziny KS Złoty Potok 06/10/2018 15:30 5:2
Kol. 8 Sparta Szczekociny Metal Rzeki Wielkie 07/10/2018 15:30 0:0
Kol. 9 Metal Rzeki Wielkie Start Soborzyce 13/10/2018 15:00 0:4
Kol. 9 Kamienica Polska Unia Rędziny 13/10/2018 15:00 0:1
Kol. 9 KS Złoty Potok Pilica Koniecpol 13/10/2018 15:00 0:2
Kol. 9 Orkan Rzerzęczyce Kmicic Kruszyna 13/10/2018 15:00 1:0
Kol. 9 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona LZS MRZYGŁÓD 13/10/2018 15:00 2:6
Kol. 9 Sparta Szczekociny Czarni Starcza 13/10/2018 15:00 2:3
Kol. 9 Jura Niegowa Sokół Olsztyn 14/10/2018 15:00 1:1
Kol. 10 KS Złoty Potok Czarni Starcza 20/10/2018 14:30 1:7
Kol. 10 Sokół Olsztyn Orkan Rzerzęczyce 20/10/2018 14:30 0:2
Kol. 10 LZS MRZYGŁÓD Metal Rzeki Wielkie 20/10/2018 14:30 6:0
Kol. 10 Pilica Koniecpol Kamienica Polska 20/10/2018 14:30 1:2
Kol. 10 Kmicic Kruszyna Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 20/10/2018 14:30 5:1
Kol. 10 Unia Rędziny Jura Niegowa 20/10/2018 14:30 3:0
Kol. 10 Sparta Szczekociny Start Soborzyce 21/10/2018 14:30 1:2
Kol. 11 Orkan Rzerzęczyce Unia Rędziny 27/10/2018 14:00 1:3
Kol. 11 Metal Rzeki Wielkie Kmicic Kruszyna 27/10/2018 14:00 1:2
Kol. 11 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Sokół Olsztyn 27/10/2018 14:00 5:7
Kol. 11 Kamienica Polska Czarni Starcza 27/10/2018 14:00 0:4
Kol. 11 Jura Niegowa Pilica Koniecpol 27/10/2018 14:00 3:4
Kol. 11 Start Soborzyce LZS MRZYGŁÓD 27/10/2018 13:00 4:1
Kol. 11 Sparta Szczekociny KS Złoty Potok 28/10/2018 14:00 0:1
Kol. 12 Sokół Olsztyn Metal Rzeki Wielkie 03/11/2018 13:30 1:3
Kol. 12 KS Złoty Potok Kamienica Polska 03/11/2018 13:30 4:2
Kol. 12 Jura Niegowa Czarni Starcza 03/11/2018 13:30 3:6
Kol. 12 Pilica Koniecpol Orkan Rzerzęczyce 03/11/2018 13:30 4:2
Kol. 12 Unia Rędziny Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 03/11/2018 13:30 11:0
Kol. 12 Kmicic Kruszyna Start Soborzyce 03/11/2018 13:30 0:4
Kol. 12 Sparta Szczekociny LZS MRZYGŁÓD 04/11/2018 13:30 1:1
Kol. 13 LZS MRZYGŁÓD Kmicic Kruszyna 10/11/2018 13:00 6:0
Kol. 13 Start Soborzyce Sokół Olsztyn 10/11/2018 13:00 5:0
Kol. 13 Metal Rzeki Wielkie Unia Rędziny 10/11/2018 13:00 4:3
Kol. 13 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Pilica Koniecpol 10/11/2018 13:00 0:6
Kol. 13 Orkan Rzerzęczyce Czarni Starcza 10/11/2018 13:00 2:6
Kol. 13 Jura Niegowa KS Złoty Potok 10/11/2018 13:00 3:2
Kol. 13 Kamienica Polska Sparta Szczekociny 10/11/2018 13:00 8:2
Kol. 14 Czarni Starcza Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 16/03/2019 15:30 9:1
Kol. 14 LZS MRZYGŁÓD Sokół Olsztyn 16/03/2019 15:30 1:2
Kol. 14 Start Soborzyce Unia Rędziny 16/03/2019 14:30 1:1
Kol. 14 Metal Rzeki Wielkie Pilica Koniecpol 16/03/2019 15:30 2:3
Kol. 14 Orkan Rzerzęczyce KS Złoty Potok 16/03/2019 15:30 2:2
Kol. 14 Jura Niegowa LKS Kamienica Polska 16/03/2019 15:30 4:4
Kol. 14 Sparta Szczekociny Kmicic Kruszyna 17/03/2019 15:30 2:1
Kol. 15 Czarni Starcza Metal Rzeki Wielkie 23/03/2019 15:30 8:0
Kol. 15 Sokół Olsztyn Kmicic Kruszyna 23/03/2019 15:30 0:1
Kol. 15 Pilica Koniecpol Start Soborzyce 23/03/2019 15:30 1:0
Kol. 15 KS Złoty Potok Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 23/03/2019 15:30 1:1
Kol. 15 Kamienica Polska Orkan Rzerzęczyce 23/03/2019 15:30 0:2
Kol. 15 Unia Rędziny LZS MRZYGŁÓD 23/03/2019 15:30 7:1
Kol. 15 Jura Niegowa Sparta Szczekociny 24/03/2019 15:30 1:2
Kol. 16 Orkan Rzerzęczyce Jura Niegowa 30/03/2019 16:00 0:1
Kol. 16 Metal Rzeki Wielkie KS Złoty Potok 30/03/2019 16:00 2:2
Kol. 16 Czarni Starcza Start Soborzyce 30/03/2019 16:00 5:0
Kol. 16 LZS MRZYGŁÓD Pilica Koniecpol 30/03/2019 16:00 4:0
Kol. 16 Kmicic Kruszyna Unia Rędziny 30/03/2019 16:00 1:3
Kol. 16 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Kamienica Polska 31/03/2019 14:00 2:0
Kol. 16 Sparta Szczekociny Sokół Olsztyn 31/03/2019 16:00 2:1
Kol. 17 Kamienica Polska Metal Rzeki Wielkie 06/04/2019 17:00 7:1
Kol. 17 Pilica Koniecpol Kmicic Kruszyna 06/04/2019 17:00 1:0
Kol. 17 Czarni Starcza LZS MRZYGŁÓD 06/04/2019 17:00 4:0
Kol. 17 Orkan Rzerzęczyce Sparta Szczekociny 06/04/2019 17:00 3:4
Kol. 17 Unia Rędziny Sokół Olsztyn 06/04/2019 17:00 1:0
Kol. 17 KS Złoty Potok Start Soborzyce 07/04/2019 11:00 1:3
Kol. 17 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Jura Niegowa 07/04/2019 14:00 1:3
Kol. 18 Czarni Starcza Kmicic Kruszyna 13/04/2019 17:00 2:0
Kol. 18 LZS MRZYGŁÓD KS Złoty Potok 13/04/2019 17:00 3:1
Kol. 18 Metal Rzeki Wielkie Jura Niegowa 13/04/2019 17:00 3:0
Kol. 18 Start Soborzyce Kamienica Polska 13/04/2019 17:00 4:1
Kol. 18 Sokół Olsztyn Pilica Koniecpol 13/04/2019 17:00 3:0
Kol. 18 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Orkan Rzerzęczyce 14/04/2019 14:00 2:1
Kol. 18 Sparta Szczekociny Unia Rędziny 14/04/2019 17:00 3:0
Kol. 19 KS Złoty Potok Kmicic Kruszyna 20/04/2019 17:00 2:0
Kol. 19 Jura Niegowa Start Soborzyce 20/04/2019 17:00 1:1
Kol. 19 Pilica Koniecpol Unia Rędziny 20/04/2019 17:00 1:1
Kol. 19 Czarni Starcza Sokół Olsztyn 20/04/2019 17:00 2:0
Kol. 19 Kamienica Polska LZS MRZYGŁÓD 20/04/2019 17:00 1:0
Kol. 19 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Sparta Szczekociny 20/04/2019 17:00 1:2
Kol. 19 Orkan Rzerzęczyce Metal Rzeki Wielkie 20/04/2019 17:00 4:0
Kol. 20 Czarni Starcza Unia Rędziny 27/04/2019 17:00 1:1
Kol. 20 Metal Rzeki Wielkie Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 27/04/2019 15:00 7:2
Kol. 20 LZS MRZYGŁÓD Jura Niegowa 27/04/2019 17:00 2:3
Kol. 20 Start Soborzyce Orkan Rzerzęczyce 27/04/2019 17:00 6:1
Kol. 20 Kmicic Kruszyna Kamienica Polska 27/04/2019 17:00 2:2
Kol. 20 KS Złoty Potok Sokół Olsztyn 27/04/2019 17:00 2:1
Kol. 20 Sparta Szczekociny Pilica Koniecpol 28/04/2019 17:00 2:0
Kol. 21 Kamienica Polska Sokół Olsztyn 04/05/2019 17:00 5:1
Kol. 21 Czarni Starcza Pilica Koniecpol 04/05/2019 17:00 3:0
Kol. 21 Metal Rzeki Wielkie Sparta Szczekociny 04/05/2019 17:00 2:2
Kol. 21 Jura Niegowa Kmicic Kruszyna 04/05/2019 17:00 3:1
Kol. 21 Orkan Rzerzęczyce LZS MRZYGŁÓD 04/05/2019 17:00 5:1
Kol. 21 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Start Soborzyce 05/05/2019 14:00 2:1
Kol. 21 KS Złoty Potok Unia Rędziny 05/05/2019 17:00 1:4
Kol. 22 Pilica Koniecpol KS Złoty Potok 10/05/2019 17:00 2:1
Kol. 22 LZS MRZYGŁÓD Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 11/05/2019 17:00 7:1
Kol. 22 Start Soborzyce Metal Rzeki Wielkie 11/05/2019 17:00 3:1
Kol. 22 Unia Rędziny Kamienica Polska 11/05/2019 17:00 3:1
Kol. 22 Sokół Olsztyn Jura Niegowa 11/05/2019 17:00 2:1
Kol. 22 Kmicic Kruszyna Orkan Rzerzęczyce 11/05/2019 17:00 2:4
Kol. 22 Czarni Starcza Sparta Szczekociny 11/05/2019 17:00 1:2
Kol. 23 Czarni Starcza KS Złoty Potok 18/05/2019 17:00 6:0
Kol. 23 Metal Rzeki Wielkie LZS MRZYGŁÓD 18/05/2019 17:00 5:2
Kol. 23 Kamienica Polska Pilica Koniecpol 18/05/2019 17:00 5:2
Kol. 23 Orkan Rzerzęczyce Sokół Olsztyn 18/05/2019 17:00 3:1
Kol. 23 Start Soborzyce Sparta Szczekociny 18/05/2019 17:00 2:2
Kol. 23 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Kmicic Kruszyna 19/05/2019 14:00 1:5
Kol. 23 Jura Niegowa Unia Rędziny 19/05/2019 17:00 0:1
Kol. 24 Czarni Starcza Kamienica Polska 25/05/2019 17:00 3:2
Kol. 24 LZS MRZYGŁÓD Start Soborzyce 25/05/2019 17:00 1:0
Kol. 24 Pilica Koniecpol Jura Niegowa 25/05/2019 17:00 0:4
Kol. 24 Unia Rędziny Orkan Rzerzęczyce 25/05/2019 17:00 3:1
Kol. 24 Kmicic Kruszyna Metal Rzeki Wielkie 25/05/2019 17:00 1:4
Kol. 24 KS Złoty Potok Sparta Szczekociny 26/05/2019 11:00 1:2
Kol. 24 Sokół Olsztyn Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 26/05/2019 15:00 4:0
Kol. 25 LZS MRZYGŁÓD Sparta Szczekociny 01/06/2019 17:30 1:3
Kol. 25 Start Soborzyce Kmicic Kruszyna 01/06/2019 17:30 3:3
Kol. 25 Metal Rzeki Wielkie Sokół Olsztyn 01/06/2019 17:30 3:4
Kol. 25 Czarni Starcza Jura Niegowa 01/06/2019 17:30 3:0
Kol. 25 Kamienica Polska KS Złoty Potok 01/06/2019 17:30 1:3
Kol. 25 Orkan Rzerzęczyce Pilica Koniecpol 01/06/2019 17:30 2:2
Kol. 25 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Unia Rędziny 02/06/2019 14:00 0:5
Kol. 26 KS Złoty Potok Jura Niegowa 08/06/2019 17:30 1:0
Kol. 26 Pilica Koniecpol Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 08/06/2019 17:30 2:0
Kol. 26 Czarni Starcza Orkan Rzerzęczyce 08/06/2019 17:30 -:-
Kol. 26 Unia Rędziny Metal Rzeki Wielkie 08/06/2019 17:30 2:1
Kol. 26 Sokół Olsztyn Start Soborzyce 08/06/2019 17:30 5:1
Kol. 26 Kmicic Kruszyna LZS MRZYGŁÓD 08/06/2019 17:30 -:-
Kol. 26 Sparta Szczekociny Kamienica Polska 09/06/2019 17:30 4:0
LZSMRZYGŁÓD.PL
All rights reserved RK
stat4u
ORGANIZACJE
UPRAWIANIA
SPORTU