Dzisiaj jest Piątek, 26 kwietnia 2024
Aktualności

Kolejne z rzędu zwycięstwo LZS-u Mrzygłód

Dodano: 08 czerwca 2015 0 Komentarzy Wyświetlono 2056

Od pierwszych minut spotkania nasza drużyna dominowała na boisku. Pierwszą bramkę w 25 minucie zdobył  Michał Kotyrba, który wykorzystał podanie od Dawida Kierzkowskiego, minął dwóch obrońców i skierował piłkę do bramki przeciwnika.  Druga bramka to popis naszych skrzydłowych Grzegorza Wieczorka i Michała Jawurę, którzy bez litości ograli całą defensywę przeciwnika, ten pierwszy podaje do wbiegającego Artura Stawiarza, który kieruje piłkę do pustej bramki.
W drugiej odsłonie goście rzucają się do odrobienia strat, przeciwnik przeprowadził kilka składnych akcji na naszej połowie boiska, lecz czujna postawa bramkarza i konsekwentna gra naszej defensywy skutecznie odpierała ataki Kotowic.  Kolejna strzelona bramka  przez Michała Kotyrbę pozbawia już kompletnie wiary przeciwnikowi na korzystny rezultat w tym spotkaniu. W  70 minucie na boisku pojawia się Michał Wysocki , który w swoim pierwszym kontakcie z piłką strzela piękną bramkę podwyższając wynik meczu na 4:0, a 10 minut później dokłada kolejne trafienie udowadniając trenerowi, że dokonał właściwego wyboru wpuszczając go na boisko. Goście na otarcie łez zdobyli swoją bramkę w ostatnich minutach meczu ustalając końcowy wynik na 5:1.

Skład: Kamil Jastrząbek, Dawid Kierzkowski (60’ Michał Bulski), Mariusz Rembak, Przemysław Cichor, Grzegorz Wieczorek, Artur Stawiarz (75’ Michał Słomczewski), Marcin Krawczyk (65’ Robert Miecznik) Dominik Gębka, Michał Jawura, Michał Kotyrba (60’ Michał Wysocki).