Oficjalna strona
Dzisiaj jest Sobota, 28 listopada 2020
Terminarz

Tabela ligowa - KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
1 Kamienica Polska 30
2 Jura Niegowa 30
3 Lot Konopiska 28
4 Olimpia Huta Stara 24
5 Pilica Koniecpol 21
6 LZS MRZYGŁÓD 19
7 Czarni Starcza 19
8 GKS Koziegłowy 17
9 Start Soborzyce 11
10 Sokół Olsztyn 10
11 Unia Masłońskie 7
12 Orkan Rzerzęczyce 4
13 KS Złoty Potok 3
14 Polonia Poraj 0
Kolejka 2020/2021 KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
Kol. 1 GKS Koziegłowy Unia Masłońskie 08/08/2020 17:30 4:1
Kol. 1 Orkan Rzerzęczyce Sokół Olsztyn 08/08/2020 17:30 4:4
Kol. 1 Czarni Starcza Pilica Koniecpol 08/08/2020 17:30 4:2
Kol. 1 Olimpia Huta Stara Lot Konopiska 08/08/2020 17:30 0:1
Kol. 1 Polonia Poraj KS Złoty Potok 08/08/2020 17:30 -:-
Kol. 1 Kamienica Polska Jura Niegowa 08/08/2020 16:00 5:3
Kol. 1 Start Soborzyce LZS MRZYGŁÓD 09/08/2020 11:00 2:3
Kol. 2 Unia Masłońskie Jura Niegowa 15/08/2020 17:00 2:4
Kol. 2 KS Złoty Potok Kamienica Polska 15/08/2020 17:00 2:6
Kol. 2 Lot Konopiska Polonia Poraj 15/08/2020 17:00 -:-
Kol. 2 Pilica Koniecpol Olimpia Huta Stara 15/08/2020 11:00 0:1
Kol. 2 LZS MRZYGŁÓD Czarni Starcza 15/08/2020 17:00 2:1
Kol. 2 Sokół Olsztyn Start Soborzyce 15/08/2020 17:00 2:1
Kol. 2 GKS Koziegłowy Orkan Rzerzęczyce 15/08/2020 17:00 3:0
Kol. 3 Polonia Poraj Pilica Koniecpol 08/08/2020 17:00 -:-
Kol. 3 Orkan Rzerzęczyce Unia Masłońskie 22/08/2020 17:00 0:4
Kol. 3 Start Soborzyce GKS Koziegłowy 22/08/2020 15:00 5:2
Kol. 3 Czarni Starcza Sokół Olsztyn 22/08/2020 17:00 3:0
Kol. 3 Kamienica Polska Lot Konopiska 22/08/2020 17:00 3:1
Kol. 3 Jura Niegowa KS Złoty Potok 22/08/2020 17:00 4:1
Kol. 3 Olimpia Huta Stara LZS MRZYGŁÓD 23/08/2020 17:00 5:2
Kol. 4 LZS MRZYGŁÓD Polonia Poraj 29/08/2020 17:00 -:-
Kol. 4 Pilica Koniecpol Kamienica Polska 29/08/2020 13:00 1:4
Kol. 4 Lot Konopiska Jura Niegowa 29/08/2020 13:00 5:3
Kol. 4 Sokół Olsztyn Olimpia Huta Stara 29/08/2020 17:00 0:5
Kol. 4 Orkan Rzerzęczyce Start Soborzyce 29/08/2020 17:00 1:2
Kol. 4 Unia Masłońskie KS Złoty Potok 29/08/2020 17:00 3:1
Kol. 4 GKS Koziegłowy Czarni Starcza 29/08/2020 17:00 1:0
Kol. 5 Czarni Starcza Orkan Rzerzęczyce 05/09/2020 15:00 9:0
Kol. 5 KS Złoty Potok Lot Konopiska 05/09/2020 17:00 1:3
Kol. 5 Start Soborzyce Unia Masłońskie 05/09/2020 17:00 2:2
Kol. 5 Kamienica Polska LZS MRZYGŁÓD 05/09/2020 17:00 3:0
Kol. 5 Olimpia Huta Stara GKS Koziegłowy 05/09/2020 17:00 2:0
Kol. 5 Polonia Poraj Sokół Olsztyn 05/09/2020 17:00 -:-
Kol. 5 Jura Niegowa Pilica Koniecpol 05/09/2020 17:00 2:0
Kol. 6 Pilica Koniecpol KS Złoty Potok 12/09/2020 13:00 2:0
Kol. 6 LZS MRZYGŁÓD Jura Niegowa 12/09/2020 16:30 3:4
Kol. 6 Unia Masłońskie Lot Konopiska 12/09/2020 16:30 2:7
Kol. 6 Start Soborzyce Czarni Starcza 12/09/2020 15:30 1:1
Kol. 6 Orkan Rzerzęczyce Olimpia Huta Stara 12/09/2020 16:30 1:4
Kol. 6 GKS Koziegłowy Polonia Poraj 12/09/2020 16:30 -:-
Kol. 6 Sokół Olsztyn Kamienica Polska 12/09/2020 16:30 2:5
Kol. 7 Kamienica Polska GKS Koziegłowy 19/09/2020 16:30 1:2
Kol. 7 Lot Konopiska Pilica Koniecpol 19/09/2020 16:30 5:0
Kol. 7 Czarni Starcza Unia Masłońskie 19/09/2020 16:30 12:0
Kol. 7 KS Złoty Potok LZS MRZYGŁÓD 19/09/2020 15:00 0:8
Kol. 7 Olimpia Huta Stara Start Soborzyce 19/09/2020 16:30 4:1
Kol. 7 Polonia Poraj Orkan Rzerzęczyce 19/09/2020 16:30 -:-
Kol. 7 Jura Niegowa Sokół Olsztyn 03/10/2020 15:30 4:1
Kol. 8 Start Soborzyce Polonia Poraj 26/09/2020 16:00 -:-
Kol. 8 Czarni Starcza Olimpia Huta Stara 26/09/2020 16:00 5:3
Kol. 8 LZS MRZYGŁÓD Lot Konopiska 26/09/2020 16:00 1:5
Kol. 8 Unia Masłońskie Pilica Koniecpol 26/09/2020 16:00 0:4
Kol. 8 Orkan Rzerzęczyce Kamienica Polska 26/09/2020 16:00 0:6
Kol. 8 GKS Koziegłowy Jura Niegowa 26/09/2020 16:00 0:3
Kol. 8 Sokół Olsztyn KS Złoty Potok 26/09/2020 16:00 2:5
Kol. 9 Pilica Koniecpol LZS MRZYGŁÓD 03/10/2020 11:00 3:1
Kol. 9 Lot Konopiska Sokół Olsztyn 03/10/2020 15:30 4:1
Kol. 9 KS Złoty Potok GKS Koziegłowy 03/10/2020 15:00 0:3
Kol. 9 Jura Niegowa Orkan Rzerzęczyce 03/10/2020 15:00 9:1
Kol. 9 Kamienica Polska Start Soborzyce 03/10/2020 15:00 4:1
Kol. 9 Polonia Poraj Czarni Starcza 03/10/2020 15:00 -:-
Kol. 9 Olimpia Huta Stara Unia Masłońskie 03/10/2020 15:00 4:3
Kol. 10 Start Soborzyce Jura Niegowa 10/10/2020 15:00 1:2
Kol. 10 Unia Masłońskie LZS MRZYGŁÓD 10/10/2020 15:00 2:3
Kol. 10 Czarni Starcza Kamienica Polska 10/10/2020 15:00 2:4
Kol. 10 Orkan Rzerzęczyce KS Złoty Potok 10/10/2020 15:00 5:0
Kol. 10 Olimpia Huta Stara Polonia Poraj 10/10/2020 15:00 -:-
Kol. 10 GKS Koziegłowy Lot Konopiska 10/10/2020 15:00 1:1
Kol. 10 Sokół Olsztyn Pilica Koniecpol 10/10/2020 15:00 1:2
Kol. 11 Pilica Koniecpol GKS Koziegłowy 17/10/2020 13:00 2:1
Kol. 11 LZS MRZYGŁÓD Sokół Olsztyn 17/10/2020 15:00 3:2
Kol. 11 KS Złoty Potok Start Soborzyce 17/10/2020 15:00 2:3
Kol. 11 Kamienica Polska Olimpia Huta Stara 17/10/2020 15:00 1:0
Kol. 11 Polonia Poraj Unia Masłońskie 17/10/2020 15:00 -:-
Kol. 11 Lot Konopiska Orkan Rzerzęczyce 17/10/2020 15:00 -:-
Kol. 11 Jura Niegowa Czarni Starcza 17/10/2020 15:00 5:2
Kol. 12 Start Soborzyce Lot Konopiska 24/10/2020 14:00 3:5
Kol. 12 Unia Masłońskie Sokół Olsztyn 24/10/2020 14:00 0:4
Kol. 12 KS Złoty Potok Czarni Starcza 24/10/2020 14:00 1:8
Kol. 12 Orkan Rzerzęczyce Pilica Koniecpol 24/10/2020 14:00 0:1
Kol. 12 Olimpia Huta Stara Jura Niegowa 24/10/2020 14:00 0:2
Kol. 12 GKS Koziegłowy LZS MRZYGŁÓD 24/10/2020 14:00 1:1
Kol. 12 Polonia Poraj Kamienica Polska 24/10/2020 14:00 -:-
Kol. 13 Pilica Koniecpol Start Soborzyce 31/10/2020 13:00 6:1
Kol. 13 LZS MRZYGŁÓD Orkan Rzerzęczyce 31/10/2020 13:30 2:0
Kol. 13 Jura Niegowa Polonia Poraj 31/10/2020 13:30 -:-
Kol. 13 KS Złoty Potok Olimpia Huta Stara 31/10/2020 13:30 1:2
Kol. 13 Kamienica Polska Unia Masłońskie 31/10/2020 13:30 -:-
Kol. 13 Sokół Olsztyn GKS Koziegłowy 31/10/2020 13:30 1:0
Kol. 13 Lot Konopiska Czarni Starcza 31/10/2020 13:30 4:1
LZSMRZYGŁÓD.PL
All rights reserved RK
stat4u
ORGANIZACJE
UPRAWIANIA
SPORTU