Dzisiaj jest Piątek, 19 kwietnia 2024
Aktualności

LZS Mrzygłód pokonał Unię Rędziny 5:2

Dodano: 15 czerwca 2015 0 Komentarzy Wyświetlono 2601

W sobotę 13 czerwca na Stadionie Miejskim w Myszkowie LZS Mrzygłód rozegrał kolejny mecz  w grupie neutralnej A- Klasy rozgrywek z Unią Rędziny który zakończył się wynikiem 5:2 i tym samym podtrzymał zwycięską passę naszego zespołu od kilku spotkań.
W tym meczu Klub z Rędzin postawił na boisku  wysoko poprzeczkę sprawiając wiele kłopotów naszej drużynie. Goście od pierwszych minut meczu skupili grę na własnej połowie, broniąc  dostępu do swojej bramki . Pomimo dobrej gry naszego zespołu i widocznej przewagi na całym boisku to goście w 27 min. przeprowadzili skuteczny kontr atak, po którym padła bramka. Po stracie gola zawodnicy LZS-u  jeszcze z większą determinacją zaatakowali przeciwnika, na efekty nie trzeba było długo czekać . Po pięciu minutach padła wyrównująca bramka, autorem był Michał Kotyrba, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki. To był początek skutecznej gry LZS-u , w 44 minucie na 2:1 wynik podwyższył Artur Stawiarz, który nie zmarnował  dobrego podania od swojego kolegi z drużyny i takim rezultatem  zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie nasz zespół nie zwalnia tempa i dąży do podwyższenia rezultatu. Kolejne dwa trafienia dokłada Michał Kotyrba oraz jedną bramkę strzela Michał Jawura. W końcówce spotkania drużyna z Rędzin strzela swoją drugą bramkę i tym samym ustala wynik spotkania na 5:2. Dzięki wygranej LZS podwyższa przewagę punktową nad rywalami w grupie i umacnia się na pozycji lidera.

Skład: Kamil Jastrząbek, Michał Bulski (65’ Michał Słomczewski), Przemysław Cichor, Mariusz Rembak, Dawid Kierzkowski, Michał Jawura, Michał Wysocki, Dominik Gębka (60’ Robert Miecznik), Przemysław Malczewski, Artur Stawiarz, Michał Kotyrba (70’ Bartłomiej Wilk).