Dzisiaj jest Czwartek, 28 marca 2024
Aktualności

LZS Mrzygłód pokonuje Orkan Rzerzęczyce 7:0

Dodano: 23 kwietnia 2016 8 Komentarzy Wyświetlono 2181

W sobotę 23 kwietnia 2016 r. zawodnicy LZSu Mrzygłód sprawili miłą niespodziankę przybyłym kibicom pokonując Orkan Rzerzęczyce aż 7:0. Pierwsza połowa spotkania przebiegała zdecydowanie pod dyktando zawodników LZSu, którzy na przerwę zeszli przy wyniku 2:0. Autorem obu bramek był Piotr Prusko (11 i 29 min). Po przerwie było już tylko lepiej. Do grona strzelców dołączył w 56 min Michał Jawura a w 59 min Artur Stawiarz. W dalszej części spotkania bramki zdobywał już tylko bohater z pierwszej połowy meczu – Piotr Prusko, który umieścił piłkę w bramce gości jeszcze 3 razy (62, 73 i 84 min)

Skipper
autor: Skipper » 23 kwietnia 2016
Postów: 7

Piękny mecz, GRATULACJE !!
Choć nie czułbym się polakiem gdybym nie napisał, że wkurza mnie to, że pod koniec meczu zaczęliście się bawić. Wynik powinien być dwucyfrowy!