Dzisiaj jest Piątek, 26 kwietnia 2024
Aktualności

LZS Mrzygłód wygrywa z Woźnikami 3:0

Dodano: 08 kwietnia 2017 1 Komentarzy Wyświetlono 2090

W sobotę 8 kwietnia 2017 r. LZS Mrzygłód podejmował na swoim obiekcie drużynę MLKS Woźniki. Już w trzeciej minucie meczu Jakub Machura pokonał bramkarza gości i umieścił piłkę w bramce. Niestety do końca pierwszej połowy na boisku nie wydarzyło się już zbyt wiele. Licznie przybyła publiczność oglądała spokojną i zachowawczą grę z obu stron.

Druga połowa spotkania była zdecydowanie bardziej widowiskowa. Liczne akcje przeprowadzane przez obie drużyny wielokrotnie kończyły się interwencją bramkarza. Podczas jednej z takich akcji zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Marcin Krawczyk (67'), który podwyższył wynik na 2:0. Nadzieja na zdobycie kontaktowego gola dla Woźnik minęła gdy Jakub Machura (72') ponownie pokonał bramkarza z Woźnik, którego chwilę później sędzia usunął z boiska pokazując czerwoną kartkę.