Dzisiaj jest Czwartek, 18 kwietnia 2024
Aktualności

LZS pokonuje Amator Golce 3:1 w grupie mistrzowskiej

Dodano: 13 maja 2017 0 Komentarzy Wyświetlono 1953

W pierwszej rundzie grupy mistrzowskiej LZS Mrzygłód podejmował na własnym stadionie drużynę Amator Golce, która zajmowała czołową pozycję w tabeli Grupy I Częstochowskiego OZPN. Jako gospodarz drużyna z Mrzygłodu przestąpiła do spotkania w roli faworyta. Pierwsze minuty spotkania potwierdziły pełną mobilizację zawodników z Mrzygłodu. Widoczna  przewaga zarysowała się po strzeleniu pierwszego gola przez Piotra Prusko (14’). Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej odsłonie przeciwnik ze szczególną mobilizacją w szeregach przystąpił do odrabiania strat. W wyniku ostrej gry zawodnik gości dopuścił się brutalnego faulu na Robercie Szczepaniaku za co sędzia bez wahania pokazał czerwoną kartkę. Zaistniałe zdarzenie nie zmieniło obrazu gry, goście jeszcze wierzyli w dobry rezultat. Kolejna bramka Michała Jawury (65’) uspokoiła emocje na murawie. Kilka minut później goście zdobyli kontaktowego gola, czym odpowiedział LZS bramką Roberta Szczepaniaka (88’) ustalając końcowy wynik na 3:1.