Dzisiaj jest Piątek, 26 kwietnia 2024
Aktualności

LZS wygrywa z Olimpią Huta Stara 4:1

Dodano: 25 marca 2017 0 Komentarzy Wyświetlono 1788

W sobotę 25 marca 2017r. w Lelowie w roli gospodarza wystąpił LZS Mrzygłód, który podejmował drużynę ,,OLIMPIA” Huta Stara. Zespół dobrze znany z konfrontacji z poprzednich sezonów. Niekorzystny dla nas bilans spotkań potwierdził, że to wymagający przeciwnik. Początek meczu to twarda i nieustępliwa walka, gdzie każda z drużyn chciała zdominować grę w środkowej części boiska. Szybka indywidualna akcja LZS-u z lewej strony boiska zmusiła gości do faulu na polu karnym, po którym Piotr Prusko zapewnił prowadzenie naszej drużynie. Kolejna bramka Piotra Prusko zdobyta z bezpośredniego uderzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ostudziła częściowo emocje przeciwnika. Wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu. Druga połowa spotkania to wyrównany pojedynek. Po składnej akcji OLIMPIA zdobyła kontaktowego gola (Kamil Zasępa, 61') i z wiarą na lepszy wynik kontynuowała grę. Drużyna z Mrzygłodu w końcówce spotkania zachowała więcej sił i po dwóch kontrach zapewniła sobie zwycięstwo, strzelcami bramek zostali kolejno Filip Kurzak i Przemek Malczewski.