Dzisiaj jest Sobota, 20 kwietnia 2024
Aktualności

LZS zwycięża w Lelowie z Jednością Boronów 2:1

Dodano: 07 listopada 2016 0 Komentarzy Wyświetlono 1816

W kolejnym meczu LZS Mrzygłód podejmował wicelidera tabeli Jedność Boronów na boisku w Lelowie, jak się okazało oba zespoły dostarczyły wiele emocji, a zgromadzona widownia do ostatniego gwizdka sędziego oglądała spotkanie pełne sportowej walki o każdy metr boiska. Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do przeciwnika, efektem determinacji drużyny z Boronowa był podyktowany przez sędziego rzut karny, po którym prowadzenie zdobyli goście.
W drugiej połowie nieustępliwość drużyny z Mrzygłodu doprowadziła do remisu po składnej akcji wykończonej przez Michał Jawurę. Po zdobytej bramce gra zaostrzyła się, ale pewna obrona Mrzygłodu nie pozwoliła przeciwnikowi przeprowadzić skutecznego ataku. Obrońcy odpierali kolejne ataki zawodników z Boronowa, a po jednej z takich akcji  zawodnicy LZS-u przeprowadzili skuteczną kontrę. Piotr Prusko indywidualnym rajdem wzdłuż linii bocznej boiska precyzyjnie podał piłkę Patrykowi Chodakowi, który wykorzystał okazję do zdobycia zwycięskiej bramki, ustalając końcowy wynik meczu na 2:1. Przebieg całego spotkania z pewnością mógł  zadowolić najbardziej wybrednych kibiców i znawców tej dyscypliny.