Dzisiaj jest Sobota, 27 kwietnia 2024
Aktualności

Nieudany początek rozgrywek

Dodano: 21 marca 2015 0 Komentarzy Wyświetlono 1668

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej pomiędzy drużynami LZS Mrzygłód – Sokół Olsztyn od samego początku przebiegał w nerwowej atmosferze. Agresywna gra po obu stronach przekładała się na dużą liczbę fauli.
Żadna z drużyn nie wykorzystała jednak w stu procentach okazji do strzelenia gola i na przerwę w meczu schodziliśmy przy wyniku 0:0.
W pierwszych minutach drugiej połowy meczu goście wykorzystali podyktowany rzut wolny co jeszcze bardziej zaostrzyło grę po obu stronach. Kilkanaście minut później nasz bramkarz, Bartłomiej Wilk pozostał sam przeciwko dwóm napastnikom Sokoła Olsztyn, którzy bez problemu wykorzystali sytuację i podwyższyli wynik spotkania na 0:2.
Zawodnicy LZS-u pomimo iż zaczęli stwarzać coraz to więcej akcji na polu karnym przeciwnika to goście po raz trzeci trafili do naszej bramki.
W doliczonym czasie, honorowego gola dla LZS Mrzygłód strzelił Damian Majer.