Oficjalna strona
Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Aktualności

Ostatni sparing zakończony remisem

Dodano: 14 marca 2015 0 Komentarzy Wyświetlono 1594

Na drodze do wygranej w sparingu 14 marca 2015 r. stanęła drużyna Promienia Strzemieszyce zespół Śląskiego Okręgu Piłki Nożnej występujący w A - Klasie rozgrywek.

W sobotę w obecności wielu kibiców z Mrzygłodu w deszczowe i chłodne popołudnie drużyna LZS-u rozegrała swój ostatni sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej 2015 r. Po pierwszym gwizdku sędziego nic nie wskazywało na to , że mecz dostarczy kibicom takich emocji. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla naszych zawodników, przewaga w wyszkoleniu technicznym i szybkości była  po naszej stronie, praktycznie piłka nie opuszczała połowy przeciwnika. W pierwszej połowie okazje mnożyły się do zdobycia bramki, jednak brak skuteczności nie pozwolił wyjść na prowadzenie. Druga połowa meczu wydawała się pod kontrolą, niestety to przeciwnik po strzale z rzutu wolnego umieścił piłkę w naszej bramce. Taki rozwój wypadków wydobył z naszej drużyny dodatkową motywację i jeszcze większą determinację w grze, pokazując wszystkim swój prawdziwy potencjał sportowy. Uwieńczeniem starań i poświęcenia naszego zespołu była zdobyta wyrównująca bramka w 85 min. przez Przemka Malczewskiego, po wzorowo przeprowadzonej akcji swoich kolegów na połowie przeciwnika.

Wszyscy sponsorzy, sympatycy i kibice LZS-u Mrzygłód życzą jak najlepszych wyników sportowych w nadchodzącej rundzie wiosennej 2015 roku.
Pierwszy mecz ligowy już w sobotę 21 marca 2015 r. o godz. 15.30 w Mrzygłodzie z Sokołem Olsztyn

Więcej informacji o dotychczasowych sparingach znajdziesz - tutaj


DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 25+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

LZSMRZYGŁÓD.PL
All rights reserved RK
stat4u
ORGANIZACJE
UPRAWIANIA
SPORTU