Oficjalna strona
Dzisiaj jest Piątek, 26 kwietnia 2024
Aktualności

Pierwszy mecz rozegrany w grupie neutralnej na wyjeździe z Unią Rędziny zakończony zwycięstwem 7:1

Dodano: 23 maja 2015 0 Komentarzy Wyświetlono 1606

W spotkaniu  II fazy rozgrywek w grupie neutralnej drużyna z Mrzygłodu rozbiła przeciwnika na jego własnym  terenie  7:1. W pierwszych minutach meczu nic nie wskazywało na to, że LZS  tak łatwo i w takim stylu pokona rywala. Kibice w pierwszej części meczu zobaczyli  wielką determinację w grze obu drużyn o środek pola. Taki obraz walki oglądali wszyscy  do zdobycia pierwszej bramki  przez nasz zespół. W 20 minucie prowadzenie dla naszej drużyny dał Mariusz Rembak, który precyzyjnym uderzeniem  głową skierował piłkę do bramki przeciwnika. 10 minut później było już 2:0, po dobrze przeprowadzonej kontrze i wykończeniu akcji przez Michała Jawurę, który dobił strzał Artura Stawiarza.

Druga odsłona meczu to już popis naszej drużyny która dominowała na boisku i prowadziła grę. Kolejne trafienia dołożyli Kierzkowski, Motylewski, Kotyrba i dwa razy Robert Miecznik. Gospodarze na otarcie łez swoje trafienie zaliczyli tuż przed końcem meczu.

Dzięki wygranej nasza drużyna prowadzi w podgrupie neutralnej II gr. Klasy A z dorobkiem 14 punktów.