Dzisiaj jest Piątek, 19 kwietnia 2024
Aktualności

Sparing z MKS Myszków

Dodano: 07 marca 2015 0 Komentarzy Wyświetlono 2398

W sobotę 7 marca na stadionie w Myszkowie drużyna LZS-u Mrzygłód rozegrała kolejny mecz kontrolny przed nadchodzącym sezonem. Przeciwnikiem był obecny lider Częstochowskiej Ligii Okręgowej MKS Myszków, który ma realną szansę wystąpić w IV lidze w przyszłym sezonie. Spotkanie zakończyło się wygraną MKS-u  2:1 (1:1).  W pierwszej części spotkania zawodnicy LZS-u Mrzygłód  postawili wysoko poprzeczkę gospodarzowi,  który wyszedł na murawę w swoim najsilniejszym składzie. Mrzygłód grał z wielkim zaangażowaniem i ambicją na boisku stwarzając kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Skuteczna realizacja założeń trenera  przyniosła  w 34 min. oczekiwany efekt w postaci  zdobytego gola przez Dominika Gębkę, pomimo wielu okazji w pierwszej połowie to przeciwnik w doliczonym czasie po rykoszecie zdobył wyrównującą bramkę. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej części spotkania trener dokonał wielu zmian w drużynie, co odmieniło obraz gry naszego zespołu,  zdeterminowany niekorzystnym wynikiem zespół z Myszkowa prowadził ofensywną grę na naszej połowie, która to w konsekwencji przyniosła wymierne korzyści w postaci zdobytego gola na miarę zwycięstwa. W sobotę mecz toczył się przy udziale wielu kibiców przybyłych na stadion w Myszkowie, byli oni świadkami  dobrego widowiska sportowego przebiegającego w  przyjaznej atmosferze.