Dzisiaj jest Piątek, 29 marca 2024
Aktualności

Sparing z wiceliderem sosnowieckiej A klasy

Dodano: 31 stycznia 2015 0 Komentarzy Wyświetlono 1658

W sobotę 31 stycznia w Lelowie  nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny, w którym przeciwnikiem była Łazowianka Łazy, obecny wicelider sosnowieckiej „A” klasy. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem  3:1. W pierwszej części spotkania przeciwnik postawił wysokie wymagania na boisku. Swoją agresywną grą nie pozwalał  na wprowadzenie piłki pod własne pole bramkowe, a sam dzięki temu tworzył wiele dogodnych sytuacji  na strzelenie bramki. Niestety w 32 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny, który skutecznie został wykonany przez przeciwnika i tak  pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. W drugiej połowie meczu sytuacja zmieniła  się zdecydowanie na naszą korzyść,  zawodnicy na boisku zagrali z większym zaangażowaniem skutecznie realizując założenia trenera. Przyniosło to wymierne korzyści w postaci strzelonych trzech  bramek. Pierwszego gola strzelił Michał Kotyrba, dwa kolejne trafienia dołożył Przemysław Malczewski ustalając końcowy wynik meczu na 3:1. W całym spotkaniu nie można pominąć dobrej gry naszych obrońców, którzy swoją grą uchronili drużynę od utraty kilku bramek.