Dzisiaj jest Czwartek, 25 kwietnia 2024
Aktualności

Udane rozpoczęcie rundy wiosennej. Warta Kamieńskie Młyny vs LZS 1:6

Dodano: 18 marca 2017 0 Komentarzy Wyświetlono 2196

Zawodnicy LZSu  już w pierwszej połowie zdobyli trzybramkową przewagę, bohaterem klasycznego hat-tricka został Piotr Prusko (7', 21' i 28') Wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Gospodarze w drugiej połowie nawiązali równorzędną walkę, z determinacją atakując bramkę LZSu. Po jednym z takich zrywów Warta zdobyła kontaktowego gola.
Przy wyniku 3:1 porywisty wiatr oraz padający grad z deszczem zmusił sędziego do przerwania spotkania. Po dłuższej przerwie spędzonej w szatni mecz został wznowiony. Zawodnicy wyszli na murawę zakończyć widowisko.  W tych ostatnich 15 minutach zawodnicy LZSu pozbawili drużynę gospodarzy nadziei na wyrównanie wyniku. Za sprawą szybkich kontrataków nasz zespół strzelił jeszcze 3 gole, z których 2 zdobył Przemysław Malczewski (80' oraz 89'), a 1 bramkę Jakub Machura (86'), ustalając ostatecznie wynik spotkania na 6:1.