Oficjalna strona
Dzisiaj jest Niedziela, 05 lutego 2023
Aktualności

Zieloni Żarki przegrywają w Mrzygłodzie 3:1

Dodano: 19 listopada 2016 1 Komentarzy Wyświetlono 3241

W sobotę 19 listopada 2016 r. zawodnicy LZSu Mrzygłód podejmowali na swoim stadionie drużynę Zieloni Żarki. Spotkanie rozegrane przy ciągłych opadach deszczu nie straciło na swoim widowisku. Presja zwycięstwa z obu stron przekładała się na zażartą grę w każdej części murawy.
W 30 minucie spotkania po jednej z akcji zawodników LZSu, Michał Jawura umieścił piłkę w bramce gości. Przy wyniku 1:0 zawodnicy zeszli na przerwę.
W drugiej części spotkania, w 52 minucie Przemysław Lamch po wrzutce w pole karne powiększył przewagę na 2:0. Drużyna z Żarek nie tracąc nadziei wciąż atakowała bramkę Adriana Kaźmierczaka, który po kilku pięknych interwencjach został wreszcie pokonany. Uskrzydleni bramką kontaktową piłkarze Zielonych grali coraz agresywniej, co przy zawziętości piłkarzy LZSu, doprowadzało do częstych interwencji sędziego, który w końcowych minutach meczu pokazał czerwoną kartkę zawodnikowi z Mrzygłodu. W doliczonym czasie gry, do wrzutki w pole karne LZSu wstawili się wszyscy piłkarze Zielonych łącznie z bramkarzem, który chwilę później na pewno żałował swojej decyzji. Piotr Prusko po przechwyceniu piłki i pokonaniu całej długości boiska umieścił piłkę w pustej bramce Zielonych ustalając końcowy wynik meczu na 3:1.

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronach LZS Mrzygłód w obrębie domeny lzsmrzyglod.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.


B2B
autor: B2B » 20 listopada 2016
Postów: 7

BRAWO BRAWO!!!

Mozna przegrac z kazdym ale nie z Żarkami Gratulacje 

DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 8+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

LZSMRZYGŁÓD.PL
All rights reserved RK
stat4u
ORGANIZACJE
UPRAWIANIA
SPORTU