Oficjalna strona
Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Terminarz

Tabela ligowa - KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
1 LZS MRZYGŁÓD 54
2 Sokół Olsztyn 47
3 Czarni Starcza 46
4 Orkan Rzerzęczyce 36
5 Sparta Szczekociny 35
6 Unia Rędziny 33
7 Sparta Siedlec Duży 32
8 Kamienica Polska 29
9 Kmicic Kruszyna 26
10 Jura Niegowa 23
11 Warta Zawada 16
12 Orły Kusięta 6
Kolejka 2015/2016 KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
Kol. 1 Unia Rędziny Warta Zawada 15/08/2015 18:00 -:-
Kol. 1 Orły Kusięta Kamienica Polska 15/08/2015 18:00 1:0
Kol. 1 Sparta Siedlec Duży LZS MRZYGŁÓD 15/08/2015 18:00 1:3
Kol. 1 Jura Niegowa Czarni Starcza 15/08/2015 18:00 1:1
Kol. 1 Kmicic Kruszyna Sokół Olsztyn 15/08/2015 18:00 3:0
Kol. 1 Sparta Szczekociny Orkan Rzerzęczyce 16/08/2015 18:00 2:5
Kol. 2 Orkan Rzerzęczyce Warta Zawada 22/08/2015 17:00 5:0
Kol. 2 Sokół Olsztyn Sparta Szczekociny 22/08/2015 17:00 1:1
Kol. 2 Czarni Starcza Kmicic Kruszyna 22/08/2015 17:00 1:0
Kol. 2 Jura Niegowa Sparta Siedlec Duży 22/08/2015 17:00 1:3
Kol. 2 Kamienica Polska LZS MRZYGŁÓD 22/08/2015 17:00 1:6
Kol. 2 Unia Rędziny Orły Kusięta 22/08/2015 17:00 8:0
Kol. 3 Orły Kusięta Warta Zawada 29/08/2015 17:00 3:3
Kol. 3 LZS MRZYGŁÓD Unia Rędziny 29/08/2015 17:00 2:0
Kol. 3 Kmicic Kruszyna Sparta Siedlec Duży 29/08/2015 17:00 3:1
Kol. 3 Sokół Olsztyn Orkan Rzerzęczyce 29/08/2015 17:00 3:0
Kol. 3 Jura Niegowa Kamienica Polska 30/08/2015 15:30 1:3
Kol. 3 Sparta Szczekociny Czarni Starcza 30/08/2015 17:00 5:4
Kol. 4 Warta Zawada Sokół Olsztyn 05/09/2015 17:00 1:8
Kol. 4 Orkan Rzerzęczyce Czarni Starcza 05/09/2015 17:00 2:1
Kol. 4 Sparta Siedlec Duży Sparta Szczekociny 05/09/2015 17:00 3:2
Kol. 4 Kmicic Kruszyna Kamienica Polska 05/09/2015 17:00 2:2
Kol. 4 Unia Rędziny Jura Niegowa 05/09/2015 17:00 9:2
Kol. 4 Orły Kusięta LZS MRZYGŁÓD 05/09/2015 14:40 0:6
Kol. 5 LZS MRZYGŁÓD Warta Zawada 12/09/2015 17:00 10:0
Kol. 5 Kmicic Kruszyna Unia Rędziny 12/09/2015 17:00 0:0
Kol. 5 Sparta Siedlec Duży Orkan Rzerzęczyce 12/09/2015 17:00 1:2
Kol. 5 Jura Niegowa Orły Kusięta 13/09/2015 17:00 1:0
Kol. 5 Sparta Szczekociny Kamienica Polska 13/09/2015 17:00 4:1
Kol. 5 Sokół Olsztyn Czarni Starcza 13/09/2015 17:00 3:1
Kol. 6 Warta Zawada Czarni Starcza 19/09/2015 16:30 6:3
Kol. 6 Sparta Siedlec Duży Sokół Olsztyn 19/09/2015 16:30 3:1
Kol. 6 Kamienica Polska Orkan Rzerzęczyce 19/09/2015 11:00 3:1
Kol. 6 Unia Rędziny Sparta Szczekociny 19/09/2015 11:00 5:6
Kol. 6 Orły Kusięta Kmicic Kruszyna 19/09/2015 16:30 1:1
Kol. 6 LZS MRZYGŁÓD Jura Niegowa 19/09/2015 12:00 2:1
Kol. 7 Sokół Olsztyn Kamienica Polska 26/09/2015 16:00 2:0
Kol. 7 Czarni Starcza Sparta Siedlec Duży 26/09/2015 12:00 6:4
Kol. 7 Jura Niegowa Warta Zawada 27/09/2015 16:00 4:1
Kol. 7 Kmicic Kruszyna LZS MRZYGŁÓD 27/09/2015 16:00 0:4
Kol. 7 Sparta Szczekociny Orły Kusięta 27/09/2015 16:00 2:1
Kol. 7 Orkan Rzerzęczyce Unia Rędziny 27/09/2015 16:00 4:4
Kol. 8 Warta Zawada Sparta Siedlec Duży 03/10/2015 16:00 3:2
Kol. 8 Kamienica Polska Czarni Starcza 03/10/2015 16:00 2:5
Kol. 8 Unia Rędziny Sokół Olsztyn 03/10/2015 11:00 2:1
Kol. 8 Orły Kusięta Orkan Rzerzęczyce 03/10/2015 16:00 1:1
Kol. 8 LZS MRZYGŁÓD Sparta Szczekociny 03/10/2015 16:00 3:0
Kol. 8 Jura Niegowa Kmicic Kruszyna 04/10/2015 16:00 2:0
Kol. 9 Kmicic Kruszyna Warta Zawada 10/10/2015 15:00 5:2
Kol. 9 Sokół Olsztyn Orły Kusięta 10/10/2015 15:00 2:0
Kol. 9 Czarni Starcza Unia Rędziny 10/10/2015 15:00 3:1
Kol. 9 Sparta Siedlec Duży Kamienica Polska 10/10/2015 15:00 1:1
Kol. 9 Sparta Szczekociny Jura Niegowa 11/10/2015 15:00 2:2
Kol. 9 Orkan Rzerzęczyce LZS MRZYGŁÓD 11/10/2015 15:00 3:1
Kol. 10 Warta Zawada Kamienica Polska 17/10/2015 15:00 1:3
Kol. 10 Unia Rędziny Sparta Siedlec Duży 17/10/2015 11:00 3:2
Kol. 10 Orły Kusięta Czarni Starcza 17/10/2015 15:00 1:14
Kol. 10 LZS MRZYGŁÓD Sokół Olsztyn 17/10/2015 11:00 1:0
Kol. 10 Kmicic Kruszyna Sparta Szczekociny 17/10/2015 15:00 4:1
Kol. 10 Jura Niegowa Orkan Rzerzęczyce 18/10/2015 15:00 0:6
Kol. 11 Sokół Olsztyn Jura Niegowa 24/10/2015 15:00 3:1
Kol. 11 Czarni Starcza LZS MRZYGŁÓD 24/10/2015 15:00 5:4
Kol. 11 Sparta Siedlec Duży Orły Kusięta 24/10/2015 15:00 5:2
Kol. 11 Kamienica Polska Unia Rędziny 24/10/2015 15:00 1:0
Kol. 11 Sparta Szczekociny Warta Zawada 25/10/2015 14:00 7:3
Kol. 11 Orkan Rzerzęczyce Kmicic Kruszyna 25/10/2015 14:00 1:0
Kol. 12 Sparta Szczekociny Orkan Rzerzęczyce 31/10/2015 13:00 4:1
Kol. 12 Warta Zawada Unia Rędziny 31/10/2015 14:00 4:2
Kol. 12 Czarni Starcza Jura Niegowa 31/10/2015 13:00 2:4
Kol. 12 Sokół Olsztyn Kmicic Kruszyna 31/10/2015 13:00 0:0
Kol. 12 Kamienica Polska Orły Kusięta 31/10/2015 11:30 5:0
Kol. 12 LZS MRZYGŁÓD Sparta Siedlec Duży 31/10/2015 11:00 3:1
Kol. 13 Sparta Szczekociny Sokół Olsztyn 07/11/2015 13:00 1:2
Kol. 13 Kmicic Kruszyna Czarni Starcza 07/11/2015 13:00 1:3
Kol. 13 Sparta Siedlec Duży Jura Niegowa 07/11/2015 13:00 7:1
Kol. 13 Orły Kusięta Unia Rędziny 07/11/2015 13:00 2:4
Kol. 13 LZS MRZYGŁÓD Kamienica Polska 07/11/2015 13:00 3:1
Kol. 13 Warta Zawada Orkan Rzerzęczyce 08/11/2015 13:00 0:2
Kol. 14 Warta Zawada Orły Kusięta 14/11/2015 13:00 1:0
Kol. 14 Kamienica Polska Jura Niegowa 14/11/2015 11:00 1:2
Kol. 14 Sparta Siedlec Duży Kmicic Kruszyna 14/11/2015 13:00 7:5
Kol. 14 Czarni Starcza Sparta Szczekociny 14/11/2015 13:00 5:0
Kol. 14 Unia Rędziny LZS MRZYGŁÓD 14/11/2015 13:00 2:0
Kol. 14 Orkan Rzerzęczyce Sokół Olsztyn 15/11/2015 13:00 1:2
Kol. 15 Czarni Starcza Orkan Rzerzęczyce 19/03/2016 16:00 7:1
Kol. 15 Kamienica Polska Kmicic Kruszyna 19/03/2016 11:00 2:0
Kol. 15 Sokół Olsztyn Warta Zawada 19/03/2016 16:00 4:1
Kol. 15 LZS MRZYGŁÓD Orły Kusięta 19/03/2016 16:00 3:0
Kol. 15 Sparta Szczekociny Sparta Siedlec Duży 20/03/2016 16:00 5:1
Kol. 15 Jura Niegowa Unia Rędziny 20/03/2016 16:00 1:4
Kol. 16 Orkan Rzerzęczyce Sparta Siedlec Duży 26/03/2016 16:00 2:2
Kol. 16 Warta Zawada LZS MRZYGŁÓD 26/03/2016 16:00 1:3
Kol. 16 Orły Kusięta Jura Niegowa 26/03/2016 16:00 1:2
Kol. 16 Unia Rędziny Kmicic Kruszyna 26/03/2016 13:00 1:1
Kol. 16 Kamienica Polska Sparta Szczekociny 26/03/2016 11:00 3:0
Kol. 16 Czarni Starcza Sokół Olsztyn 26/03/2016 16:00 1:3
Kol. 17 Czarni Starcza Warta Zawada 02/04/2016 17:00 11:0
Kol. 17 Sokół Olsztyn Sparta Siedlec Duży 02/04/2016 17:00 1:0
Kol. 17 Kmicic Kruszyna Orły Kusięta 02/04/2016 17:00 6:1
Kol. 17 Orkan Rzerzęczyce Kamienica Polska 03/04/2016 17:00 0:1
Kol. 17 Sparta Szczekociny Unia Rędziny 03/04/2016 17:00 4:1
Kol. 17 Jura Niegowa LZS MRZYGŁÓD 03/04/2016 17:00 0:4
Kol. 18 Warta Zawada Jura Niegowa 09/04/2016 17:00 4:5
Kol. 18 LZS MRZYGŁÓD Kmicic Kruszyna 09/04/2016 17:00 1:0
Kol. 18 Orły Kusięta Sparta Szczekociny 09/04/2016 17:00 3:6
Kol. 18 Unia Rędziny Orkan Rzerzęczyce 09/04/2016 17:00 2:0
Kol. 18 Kamienica Polska Sokół Olsztyn 09/04/2016 11:00 0:1
Kol. 18 Sparta Siedlec Duży Czarni Starcza 09/04/2016 17:00 1:5
Kol. 19 Sparta Siedlec Duży Warta Zawada 16/04/2016 17:00 10:0
Kol. 19 Czarni Starcza Kamienica Polska 16/04/2016 17:00 2:1
Kol. 19 Sokół Olsztyn Unia Rędziny 16/04/2016 17:00 3:2
Kol. 19 Kmicic Kruszyna Jura Niegowa 16/04/2016 17:00 5:2
Kol. 19 Orkan Rzerzęczyce Orły Kusięta 17/04/2016 17:00 3:1
Kol. 19 Sparta Szczekociny LZS MRZYGŁÓD 17/04/2016 17:00 2:4
Kol. 20 Warta Zawada Kmicic Kruszyna 23/04/2016 17:00 1:0
Kol. 20 LZS MRZYGŁÓD Orkan Rzerzęczyce 23/04/2016 17:00 7:0
Kol. 20 Orły Kusięta Sokół Olsztyn 23/04/2016 17:00 0:5
Kol. 20 Kamienica Polska Sparta Siedlec Duży 23/04/2016 17:00 1:4
Kol. 20 Jura Niegowa Sparta Szczekociny 24/04/2016 17:00 1:4
Kol. 20 Unia Rędziny Czarni Starcza 24/04/2016 17:00 2:3
Kol. 21 Kamienica Polska Warta Zawada 30/04/2016 17:00 4:0
Kol. 21 Sparta Siedlec Duży Unia Rędziny 30/04/2016 17:00 4:2
Kol. 21 Czarni Starcza Orły Kusięta 30/04/2016 17:00 8:0
Kol. 21 Sokół Olsztyn LZS MRZYGŁÓD 30/04/2016 11:00 0:1
Kol. 21 Orkan Rzerzęczyce Jura Niegowa 30/04/2016 17:00 3:0
Kol. 21 Sparta Szczekociny Kmicic Kruszyna 30/04/2016 17:00 2:4
Kol. 22 Unia Rędziny Kamienica Polska 07/05/2016 17:00 1:0
Kol. 22 Warta Zawada Sparta Szczekociny 08/05/2016 17:00 1:11
Kol. 22 Kmicic Kruszyna Orkan Rzerzęczyce 08/05/2016 17:00 2:4
Kol. 22 Jura Niegowa Sokół Olsztyn 08/05/2016 17:00 2:3
Kol. 22 LZS MRZYGŁÓD Czarni Starcza 08/05/2016 17:00 0:3
Kol. 22 Orły Kusięta Sparta Siedlec Duży 08/05/2016 17:00 2:4
Kolejka dodatkowa 2015/2016 KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
Kol. 7 LZS MRZYGŁÓD Sokół Olsztyn 14/05/2016 17:00 7:1
Kol. 7 Orkan Rzerzęczyce Czarni Starcza 15/05/2016 17:00 2:8
Kol. 8 LZS MRZYGŁÓD Orkan Rzerzęczyce 21/05/2016 17:00 0:1
Kol. 8 Sokół Olsztyn Czarni Starcza 21/05/2016 17:00 0:3
Kol. 9 Czarni Starcza LZS MRZYGŁÓD 28/05/2016 11:00 4:1
Kol. 9 Orkan Rzerzęczyce Sokół Olsztyn 29/05/2016 17:00 1:3
Kol. 10 Czarni Starcza Orkan Rzerzęczyce 04/06/2016 17:00 6:2
Kol. 10 Sokół Olsztyn LZS MRZYGŁÓD 04/06/2016 17:00 2:2
Kol. 11 Orkan Rzerzęczyce LZS MRZYGŁÓD 11/06/2016 17:00 1:7
Kol. 11 Czarni Starcza Sokół Olsztyn 11/06/2016 17:00 3:0
Kol. 12 Sokół Olsztyn Orkan Rzerzęczyce 18/06/2016 17:00 4:0
Kol. 12 LZS MRZYGŁÓD Czarni Starcza 18/06/2016 17:00 4:1
LZSMRZYGŁÓD.PL
All rights reserved RK
stat4u
ORGANIZACJE
UPRAWIANIA
SPORTU