Oficjalna strona
Dzisiaj jest Niedziela, 24 czerwca 2018
Terminarz

Tabela ligowa - KLASA OKRĘGOWA FOOTBALL FACTORY
1 Zieloni Żarki 73
2 Orzeł Kiedrzyn 69
3 Gmina Kłomnice 58
4 Lotnik Kościelec 57
5 Pogoń Kamyk 52
6 MLKS Woźniki 51
7 Warta Mstów 50
8 Olimpia Truskolasy 47
9 KS Panki 47
10 Stradom Częstochowa 44
11 Orzeł Psary-Babienica 43
12 Warta Kamieńskie Młyny 41
13 Amator Golce 41
14 LZS MRZYGŁÓD 38
15 Sparta Szczekociny 37
16 Płomień Kuźnica Marianowa 35
17 Jedność Boronów 27
18 Victoria Częstochowa 17
Kolejka 2017/2018 KLASA OKRĘGOWA FOOTBALL FACTORY
Kol. 1 LZS MRZYGŁÓD Olimpia Truskolasy 12/08/2017 17:00 1:1
Kol. 1 Sparta Szczekociny MLKS Woźniki 12/08/2017 17:00 1:1
Kol. 1 Orzeł Psary-Babienica Victoria Częstochowa 12/08/2017 17:00 1:0
Kol. 1 Orzeł Kiedrzyn Warta Mstów 12/08/2017 17:00 4:2
Kol. 1 Zieloni Żarki Warta Kamieńskie Młyny 12/08/2017 17:00 6:0
Kol. 1 Lotnik Kościelec Pogoń Kamyk 12/08/2017 17:00 1:4
Kol. 1 Stradom Częstochowa Gmina Kłomnice 12/08/2017 17:00 4:3
Kol. 1 Płomień Kuźnica Marianowa KS Panki 12/08/2017 17:00 1:1
Kol. 1 Amator Golce Jedność Boronów 12/08/2017 17:00 3:2
Kol. 2 MLKS Woźniki Jedność Boronów 19/08/2017 17:00 1:1
Kol. 2 Olimpia Truskolasy Płomień Kuźnica Marianowa 19/08/2017 17:00 1:3
Kol. 2 Gmina Kłomnice LZS MRZYGŁÓD 19/08/2017 17:00 5:5
Kol. 2 Pogoń Kamyk Stradom Częstochowa 19/08/2017 17:00 5:0
Kol. 2 Warta Kamieńskie Młyny Lotnik Kościelec 19/08/2017 17:00 0:2
Kol. 2 Warta Mstów Zieloni Żarki 19/08/2017 17:00 1:3
Kol. 2 Victoria Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 19/08/2017 17:00 0:2
Kol. 2 KS Panki Amator Golce 20/08/2017 17:00 2:0
Kol. 2 Sparta Szczekociny Orzeł Psary-Babienica 20/08/2017 17:00 3:3
Kol. 3 Orzeł Psary-Babienica MLKS Woźniki 26/08/2017 17:00 1:1
Kol. 3 Orzeł Kiedrzyn Sparta Szczekociny 26/08/2017 17:00 3:3
Kol. 3 Zieloni Żarki Victoria Częstochowa 26/08/2017 17:00 0:2
Kol. 3 Lotnik Kościelec Warta Mstów 26/08/2017 17:00 2:4
Kol. 3 Stradom Częstochowa Warta Kamieńskie Młyny 26/08/2017 17:00 2:0
Kol. 3 LZS MRZYGŁÓD Pogoń Kamyk 26/08/2017 17:00 0:1
Kol. 3 Płomień Kuźnica Marianowa Gmina Kłomnice 26/08/2017 17:00 2:2
Kol. 3 Amator Golce Olimpia Truskolasy 26/08/2017 17:00 1:6
Kol. 3 Jedność Boronów KS Panki 26/08/2017 17:00 1:2
Kol. 4 MLKS Woźniki KS Panki 30/08/2017 17:00 5:1
Kol. 4 Olimpia Truskolasy Jedność Boronów 30/08/2017 17:00 5:0
Kol. 4 Gmina Kłomnice Amator Golce 30/08/2017 17:00 0:1
Kol. 4 Pogoń Kamyk Płomień Kuźnica Marianowa 30/08/2017 17:00 3:0
Kol. 4 Warta Kamieńskie Młyny LZS MRZYGŁÓD 30/08/2017 17:00 2:3
Kol. 4 Warta Mstów Stradom Częstochowa 30/08/2017 17:00 1:1
Kol. 4 Victoria Częstochowa Lotnik Kościelec 30/08/2017 17:00 2:0
Kol. 4 Sparta Szczekociny Zieloni Żarki 30/08/2017 17:00 0:1
Kol. 4 Orzeł Psary-Babienica Orzeł Kiedrzyn 30/08/2017 17:00 0:1
Kol. 5 Orzeł Kiedrzyn MLKS Woźniki 02/09/2017 17:00 4:1
Kol. 5 Zieloni Żarki Orzeł Psary-Babienica 02/09/2017 17:00 6:0
Kol. 5 Lotnik Kościelec Sparta Szczekociny 02/09/2017 17:00 4:0
Kol. 5 Stradom Częstochowa Victoria Częstochowa 02/09/2017 17:00 4:1
Kol. 5 LZS MRZYGŁÓD Warta Mstów 02/09/2017 17:00 14:2
Kol. 5 Płomień Kuźnica Marianowa Warta Kamieńskie Młyny 02/09/2017 17:00 6:0
Kol. 5 Amator Golce Pogoń Kamyk 02/09/2017 17:00 3:1
Kol. 5 Jedność Boronów Gmina Kłomnice 02/09/2017 17:00 0:2
Kol. 5 KS Panki Olimpia Truskolasy 02/09/2017 17:00 1:1
Kol. 6 Gmina Kłomnice KS Panki 09/09/2017 17:00 3:0
Kol. 6 Pogoń Kamyk Jedność Boronów 09/09/2017 17:00 2:1
Kol. 6 Warta Kamieńskie Młyny Amator Golce 09/09/2017 17:00 1:1
Kol. 6 Warta Mstów Płomień Kuźnica Marianowa 09/09/2017 17:00 2:1
Kol. 6 Victoria Częstochowa LZS MRZYGŁÓD 09/09/2017 17:00 1:5
Kol. 6 Sparta Szczekociny Stradom Częstochowa 09/09/2017 17:00 1:3
Kol. 6 Orzeł Psary-Babienica Lotnik Kościelec 09/09/2017 17:00 0:3
Kol. 6 Orzeł Kiedrzyn Zieloni Żarki 09/09/2017 17:00 6:2
Kol. 6 MLKS Woźniki Olimpia Truskolasy 10/09/2017 17:00 1:2
Kol. 7 Zieloni Żarki MLKS Woźniki 13/09/2017 16:30 1:1
Kol. 7 Lotnik Kościelec Orzeł Kiedrzyn 13/09/2017 16:30 1:5
Kol. 7 Stradom Częstochowa Orzeł Psary-Babienica 13/09/2017 16:30 2:3
Kol. 7 LZS MRZYGŁÓD Sparta Szczekociny 13/09/2017 16:30 1:0
Kol. 7 Płomień Kuźnica Marianowa Victoria Częstochowa 13/09/2017 16:30 1:0
Kol. 7 Amator Golce Warta Mstów 13/09/2017 16:30 1:3
Kol. 7 Jedność Boronów Warta Kamieńskie Młyny 13/09/2017 16:30 2:2
Kol. 7 KS Panki Pogoń Kamyk 13/09/2017 16:30 0:1
Kol. 7 Olimpia Truskolasy Gmina Kłomnice 13/09/2017 16:30 2:2
Kol. 8 MLKS Woźniki Gmina Kłomnice 16/09/2017 16:00 1:3
Kol. 8 Pogoń Kamyk Olimpia Truskolasy 16/09/2017 16:00 4:2
Kol. 8 Warta Kamieńskie Młyny KS Panki 16/09/2017 16:00 1:3
Kol. 8 Warta Mstów Jedność Boronów 16/09/2017 16:00 1:1
Kol. 8 Victoria Częstochowa Amator Golce 16/09/2017 16:00 1:3
Kol. 8 Sparta Szczekociny Płomień Kuźnica Marianowa 16/09/2017 16:00 3:4
Kol. 8 Orzeł Psary-Babienica LZS MRZYGŁÓD 16/09/2017 16:00 2:0
Kol. 8 Orzeł Kiedrzyn Stradom Częstochowa 16/09/2017 16:00 3:0
Kol. 8 Zieloni Żarki Lotnik Kościelec 16/09/2017 16:00 4:0
Kol. 9 Lotnik Kościelec MLKS Woźniki 27/09/2017 16:00 -:-
Kol. 9 Stradom Częstochowa Zieloni Żarki 27/09/2017 16:00 0:2
Kol. 9 LZS MRZYGŁÓD Orzeł Kiedrzyn 27/09/2017 16:00 2:0
Kol. 9 Płomień Kuźnica Marianowa Orzeł Psary-Babienica 27/09/2017 16:00 -:-
Kol. 9 Amator Golce Sparta Szczekociny 27/09/2017 16:00 1:2
Kol. 9 Jedność Boronów Victoria Częstochowa 27/09/2017 16:00 2:4
Kol. 9 KS Panki Warta Mstów 27/09/2017 16:00 3:1
Kol. 9 Olimpia Truskolasy Warta Kamieńskie Młyny 27/09/2017 16:00 2:0
Kol. 9 Gmina Kłomnice Pogoń Kamyk 27/09/2017 16:00 1:0
Kol. 10 MLKS Woźniki Pogoń Kamyk 30/09/2017 15:30 5:1
Kol. 10 Warta Kamieńskie Młyny Gmina Kłomnice 30/09/2017 15:30 0:2
Kol. 10 Warta Mstów Olimpia Truskolasy 30/09/2017 15:30 4:4
Kol. 10 Victoria Częstochowa KS Panki 30/09/2017 15:30 1:2
Kol. 10 Orzeł Psary-Babienica Amator Golce 30/09/2017 15:30 0:1
Kol. 10 Orzeł Kiedrzyn Płomień Kuźnica Marianowa 30/09/2017 15:30 2:2
Kol. 10 Zieloni Żarki LZS MRZYGŁÓD 30/09/2017 15:30 2:0
Kol. 10 Lotnik Kościelec Stradom Częstochowa 30/09/2017 15:30 2:1
Kol. 10 Sparta Szczekociny Jedność Boronów 01/10/2017 15:30 5:0
Kol. 11 LZS MRZYGŁÓD Lotnik Kościelec 07/10/2017 15:30 2:3
Kol. 11 Stradom Częstochowa MLKS Woźniki 07/10/2017 15:30 1:1
Kol. 11 Olimpia Truskolasy Victoria Częstochowa 07/10/2017 15:30 4:3
Kol. 11 Płomień Kuźnica Marianowa Zieloni Żarki 07/10/2017 15:30 0:0
Kol. 11 Pogoń Kamyk Warta Kamieńskie Młyny 07/10/2017 15:30 4:2
Kol. 11 Gmina Kłomnice Warta Mstów 07/10/2017 15:30 8:0
Kol. 11 Jedność Boronów Orzeł Psary-Babienica 07/10/2017 15:30 3:0
Kol. 11 KS Panki Sparta Szczekociny 08/10/2017 15:30 2:2
Kol. 11 Amator Golce Orzeł Kiedrzyn 08/10/2017 15:30 2:0
Kol. 12 Stradom Częstochowa LZS MRZYGŁÓD 14/10/2017 11:00 0:3
Kol. 12 Lotnik Kościelec Płomień Kuźnica Marianowa 14/10/2017 15:00 1:0
Kol. 12 Victoria Częstochowa Gmina Kłomnice 14/10/2017 15:00 0:3
Kol. 12 Orzeł Psary-Babienica KS Panki 14/10/2017 15:00 2:2
Kol. 12 MLKS Woźniki Warta Kamieńskie Młyny 14/10/2017 15:00 3:2
Kol. 12 Warta Mstów Pogoń Kamyk 14/10/2017 15:00 3:2
Kol. 12 Orzeł Kiedrzyn Jedność Boronów 14/10/2017 15:00 2:0
Kol. 12 Zieloni Żarki Amator Golce 14/10/2017 15:00 2:0
Kol. 12 Sparta Szczekociny Olimpia Truskolasy 15/10/2017 15:00 2:1
Kol. 13 LZS MRZYGŁÓD MLKS Woźniki 21/10/2017 15:00 0:1
Kol. 13 Olimpia Truskolasy Orzeł Psary-Babienica 21/10/2017 15:00 2:3
Kol. 13 Płomień Kuźnica Marianowa Stradom Częstochowa 21/10/2017 15:00 2:2
Kol. 13 Pogoń Kamyk Victoria Częstochowa 21/10/2017 15:00 4:2
Kol. 13 Warta Kamieńskie Młyny Warta Mstów 21/10/2017 15:00 2:1
Kol. 13 Gmina Kłomnice Sparta Szczekociny 21/10/2017 15:00 3:3
Kol. 13 Jedność Boronów Zieloni Żarki 21/10/2017 15:00 0:1
Kol. 13 KS Panki Orzeł Kiedrzyn 22/10/2017 15:00 0:0
Kol. 13 Amator Golce Lotnik Kościelec 22/10/2017 15:00 2:1
Kol. 14 Orzeł Psary-Babienica Gmina Kłomnice 28/10/2017 14:00 1:2
Kol. 14 LZS MRZYGŁÓD Płomień Kuźnica Marianowa 28/10/2017 14:00 1:2
Kol. 14 Stradom Częstochowa Amator Golce 28/10/2017 14:00 1:1
Kol. 14 Lotnik Kościelec Jedność Boronów 28/10/2017 14:00 4:0
Kol. 14 Victoria Częstochowa Warta Kamieńskie Młyny 28/10/2017 14:00 3:4
Kol. 14 MLKS Woźniki Warta Mstów 28/10/2017 14:00 1:1
Kol. 14 Orzeł Kiedrzyn Olimpia Truskolasy 28/10/2017 14:00 8:0
Kol. 14 Zieloni Żarki KS Panki 28/10/2017 14:00 2:0
Kol. 14 Sparta Szczekociny Pogoń Kamyk 29/10/2017 14:00 -:-
Kol. 15 Olimpia Truskolasy Zieloni Żarki 04/11/2017 14:00 4:1
Kol. 15 Płomień Kuźnica Marianowa MLKS Woźniki 04/11/2017 14:00 1:1
Kol. 15 Pogoń Kamyk Orzeł Psary-Babienica 04/11/2017 14:00 2:1
Kol. 15 Warta Kamieńskie Młyny Sparta Szczekociny 04/11/2017 14:00 2:2
Kol. 15 Gmina Kłomnice Orzeł Kiedrzyn 04/11/2017 14:00 2:2
Kol. 15 Jedność Boronów Stradom Częstochowa 04/11/2017 14:00 0:4
Kol. 15 Warta Mstów Victoria Częstochowa 04/11/2017 14:00 4:2
Kol. 15 KS Panki Lotnik Kościelec 04/11/2017 14:00 6:2
Kol. 15 Amator Golce LZS MRZYGŁÓD 05/11/2017 14:00 10:2
Kol. 15 KS Panki Płomień Kuźnica Marianowa 05/11/2017 15:30 :
Kol. 16 Zieloni Żarki Gmina Kłomnice 11/11/2017 14:00 6:1
Kol. 16 LZS MRZYGŁÓD Jedność Boronów 11/11/2017 14:00 5:2
Kol. 16 Stradom Częstochowa KS Panki 11/11/2017 14:00 4:0
Kol. 16 Lotnik Kościelec Olimpia Truskolasy 11/11/2017 14:00 3:1
Kol. 16 Płomień Kuźnica Marianowa Amator Golce 11/11/2017 14:00 2:5
Kol. 16 MLKS Woźniki Victoria Częstochowa 11/11/2017 14:00 4:1
Kol. 16 Orzeł Psary-Babienica Warta Kamieńskie Młyny 11/11/2017 14:00 1:1
Kol. 16 Sparta Szczekociny Warta Mstów 12/11/2017 14:00 2:2
Kol. 16 Orzeł Kiedrzyn Pogoń Kamyk 12/11/2017 14:00 2:0
Kol. 17 Olimpia Truskolasy Stradom Częstochowa 18/11/2017 14:00 2:2
Kol. 17 Pogoń Kamyk Zieloni Żarki 18/11/2017 14:00 1:1
Kol. 17 Warta Kamieńskie Młyny Orzeł Kiedrzyn 18/11/2017 14:00 2:0
Kol. 17 Gmina Kłomnice Lotnik Kościelec 18/11/2017 14:00 2:0
Kol. 17 Warta Mstów Orzeł Psary-Babienica 18/11/2017 14:00 3:1
Kol. 17 Victoria Częstochowa Sparta Szczekociny 18/11/2017 14:00 2:0
Kol. 17 Jedność Boronów Płomień Kuźnica Marianowa 18/11/2017 14:00 3:2
Kol. 17 Amator Golce MLKS Woźniki 18/11/2017 14:00 1:5
Kol. 17 KS Panki LZS MRZYGŁÓD 18/11/2017 14:00 5:0
Kol. 18 MLKS Woźniki Sparta Szczekociny 11/04/2018 15:30 1:0
Kol. 18 Victoria Częstochowa Orzeł Psary-Babienica 11/04/2018 15:30 0:3
Kol. 18 Warta Mstów Orzeł Kiedrzyn 11/04/2018 15:30 2:0
Kol. 18 Warta Kamieńskie Młyny Zieloni Żarki 11/04/2018 15:30 -:-
Kol. 18 Pogoń Kamyk Lotnik Kościelec 11/04/2018 15:30 1:2
Kol. 18 Gmina Kłomnice Stradom Częstochowa 11/04/2018 15:30 2:1
Kol. 18 Olimpia Truskolasy LZS MRZYGŁÓD 11/04/2018 17:00 4:1
Kol. 18 Jedność Boronów Amator Golce 11/04/2018 15:30 3:2
Kol. 19 Jedność Boronów MLKS Woźniki 24/03/2018 15:30 -:-
Kol. 19 Amator Golce KS Panki 24/03/2018 15:30 -:-
Kol. 19 Płomień Kuźnica Marianowa Olimpia Truskolasy 24/03/2018 15:30 -:-
Kol. 19 LZS MRZYGŁÓD Gmina Kłomnice 24/03/2018 15:30 2:4
Kol. 19 Stradom Częstochowa Pogoń Kamyk 24/03/2018 15:30 -:-
Kol. 19 Lotnik Kościelec Warta Kamieńskie Młyny 24/03/2018 15:30 -:-
Kol. 19 Zieloni Żarki Warta Mstów 24/03/2018 15:30 -:-
Kol. 19 Orzeł Kiedrzyn Victoria Częstochowa 24/03/2018 15:30 3:0
Kol. 19 Orzeł Psary-Babienica Sparta Szczekociny 24/03/2018 15:30 1:2
Kol. 20 MLKS Woźniki Orzeł Psary-Babienica 31/03/2018 13:00 2:2
Kol. 20 Sparta Szczekociny Orzeł Kiedrzyn 31/03/2018 16:00 0:2
Kol. 20 Victoria Częstochowa Zieloni Żarki 31/03/2018 16:00 1:3
Kol. 20 Warta Mstów Lotnik Kościelec 31/03/2018 16:00 2:4
Kol. 20 Warta Kamieńskie Młyny Stradom Częstochowa 31/03/2018 16:00 1:4
Kol. 20 Pogoń Kamyk LZS MRZYGŁÓD 31/03/2018 11:00 3:2
Kol. 20 Gmina Kłomnice Płomień Kuźnica Marianowa 31/03/2018 16:00 2:0
Kol. 20 Olimpia Truskolasy Amator Golce 31/03/2018 16:00 0:1
Kol. 20 KS Panki Jedność Boronów 31/03/2018 16:00 3:1
Kol. 21 Jedność Boronów Olimpia Truskolasy 07/04/2018 16:00 4:1
Kol. 21 LZS MRZYGŁÓD Warta Kamieńskie Młyny 07/04/2018 16:00 0:3
Kol. 21 Stradom Częstochowa Warta Mstów 07/04/2018 16:00 0:0
Kol. 21 Lotnik Kościelec Victoria Częstochowa 07/04/2018 16:00 2:0
Kol. 21 Zieloni Żarki Sparta Szczekociny 07/04/2018 16:00 5:2
Kol. 21 KS Panki MLKS Woźniki 08/04/2018 16:00 3:2
Kol. 21 Amator Golce Gmina Kłomnice 08/04/2018 16:00 1:3
Kol. 21 Płomień Kuźnica Marianowa Pogoń Kamyk 08/04/2018 16:00 3:3
Kol. 21 Orzeł Kiedrzyn Orzeł Psary-Babienica 08/04/2018 16:00 1:0
Kol. 22 MLKS Woźniki Orzeł Kiedrzyn 14/04/2018 16:00 2:4
Kol. 22 Victoria Częstochowa Stradom Częstochowa 14/04/2018 16:00 0:2
Kol. 22 Warta Mstów LZS MRZYGŁÓD 14/04/2018 16:00 0:0
Kol. 22 Warta Kamieńskie Młyny Płomień Kuźnica Marianowa 14/04/2018 16:00 6:1
Kol. 22 Pogoń Kamyk Amator Golce 14/04/2018 16:00 2:0
Kol. 22 Gmina Kłomnice Jedność Boronów 14/04/2018 16:00 1:0
Kol. 22 Olimpia Truskolasy KS Panki 14/04/2018 16:00 0:0
Kol. 22 Sparta Szczekociny Lotnik Kościelec 15/04/2018 16:00 0:5
Kol. 23 Olimpia Truskolasy MLKS Woźniki 18/04/2018 17:00 2:2
Kol. 23 KS Panki Gmina Kłomnice 18/04/2018 17:00 1:4
Kol. 23 Jedność Boronów Pogoń Kamyk 18/04/2018 17:00 4:0
Kol. 23 Amator Golce Warta Kamieńskie Młyny 18/04/2018 17:00 3:4
Kol. 23 Płomień Kuźnica Marianowa Warta Mstów 18/04/2018 17:00 2:3
Kol. 23 LZS MRZYGŁÓD Victoria Częstochowa 18/04/2018 17:00 3:3
Kol. 23 Stradom Częstochowa Sparta Szczekociny 18/04/2018 17:00 1:3
Kol. 23 Lotnik Kościelec Orzeł Psary-Babienica 18/04/2018 17:00 4:1
Kol. 23 Zieloni Żarki Orzeł Kiedrzyn 18/04/2018 17:00 0:3
Kol. 24 MLKS Woźniki Zieloni Żarki 21/04/2018 17:00 0:1
Kol. 24 Orzeł Kiedrzyn Lotnik Kościelec 21/04/2018 17:00 2:1
Kol. 24 Orzeł Psary-Babienica Stradom Częstochowa 21/04/2018 17:00 3:0
Kol. 24 Victoria Częstochowa Płomień Kuźnica Marianowa 21/04/2018 17:00 1:1
Kol. 24 Warta Mstów Amator Golce 21/04/2018 17:00 2:0
Kol. 24 Warta Kamieńskie Młyny Jedność Boronów 21/04/2018 17:00 4:2
Kol. 24 Pogoń Kamyk KS Panki 21/04/2018 17:00 1:2
Kol. 24 Gmina Kłomnice Olimpia Truskolasy 21/04/2018 17:00 6:1
Kol. 24 Sparta Szczekociny LZS MRZYGŁÓD 22/04/2018 17:00 0:0
Kol. 25 Gmina Kłomnice MLKS Woźniki 28/04/2018 17:00 1:1
Kol. 25 Olimpia Truskolasy Pogoń Kamyk 28/04/2018 17:00 4:3
Kol. 25 KS Panki Warta Kamieńskie Młyny 28/04/2018 17:00 1:1
Kol. 25 Jedność Boronów Warta Mstów 28/04/2018 17:00 1:0
Kol. 25 Płomień Kuźnica Marianowa Sparta Szczekociny 28/04/2018 17:00 1:1
Kol. 25 LZS MRZYGŁÓD Orzeł Psary-Babienica 28/04/2018 17:00 2:1
Kol. 25 Stradom Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 28/04/2018 17:00 1:1
Kol. 25 Lotnik Kościelec Zieloni Żarki 28/04/2018 17:00 1:1
Kol. 25 Amator Golce Victoria Częstochowa 29/04/2018 17:00 8:2
Kol. 26 MLKS Woźniki Lotnik Kościelec 03/05/2018 17:00 1:0
Kol. 26 Zieloni Żarki Stradom Częstochowa 03/05/2018 17:00 8:0
Kol. 26 Orzeł Kiedrzyn LZS MRZYGŁÓD 03/05/2018 17:00 2:0
Kol. 26 Orzeł Psary-Babienica Płomień Kuźnica Marianowa 03/05/2018 17:00 4:3
Kol. 26 Sparta Szczekociny Amator Golce 03/05/2018 17:00 2:0
Kol. 26 Victoria Częstochowa Jedność Boronów 03/05/2018 17:00 1:2
Kol. 26 Warta Mstów KS Panki 03/05/2018 17:00 3:2
Kol. 26 Warta Kamieńskie Młyny Olimpia Truskolasy 03/05/2018 17:00 6:2
Kol. 26 Pogoń Kamyk Gmina Kłomnice 03/05/2018 17:00 3:0
Kol. 27 Pogoń Kamyk MLKS Woźniki 06/05/2018 17:00 1:3
Kol. 27 Gmina Kłomnice Warta Kamieńskie Młyny 06/05/2018 17:00 0:1
Kol. 27 Olimpia Truskolasy Warta Mstów 06/05/2018 17:00 2:1
Kol. 27 KS Panki Victoria Częstochowa 06/05/2018 17:00 -:-
Kol. 27 Jedność Boronów Sparta Szczekociny 06/05/2018 17:00 2:0
Kol. 27 Amator Golce Orzeł Psary-Babienica 06/05/2018 17:00 3:3
Kol. 27 Płomień Kuźnica Marianowa Orzeł Kiedrzyn 06/05/2018 17:00 1:1
Kol. 27 LZS MRZYGŁÓD Zieloni Żarki 06/05/2018 17:00 0:4
Kol. 27 Stradom Częstochowa Lotnik Kościelec 06/05/2018 17:00 0:1
Kol. 28 MLKS Woźniki Stradom Częstochowa 12/05/2018 17:00 2:2
Kol. 28 Lotnik Kościelec LZS MRZYGŁÓD 12/05/2018 17:00 7:2
Kol. 28 Zieloni Żarki Płomień Kuźnica Marianowa 12/05/2018 17:00 6:1
Kol. 28 Orzeł Kiedrzyn Amator Golce 12/05/2018 16:00 8:3
Kol. 28 Orzeł Psary-Babienica Jedność Boronów 12/05/2018 17:00 3:0
Kol. 28 Victoria Częstochowa Olimpia Truskolasy 12/05/2018 17:00 1:2
Kol. 28 Warta Mstów Gmina Kłomnice 12/05/2018 17:00 5:4
Kol. 28 Warta Kamieńskie Młyny Pogoń Kamyk 12/05/2018 17:00 0:2
Kol. 28 Sparta Szczekociny KS Panki 13/05/2018 17:00 3:3
Kol. 29 Warta Kamieńskie Młyny MLKS Woźniki 19/05/2018 17:00 1:0
Kol. 29 Pogoń Kamyk Warta Mstów 19/05/2018 17:00 3:4
Kol. 29 Gmina Kłomnice Victoria Częstochowa 19/05/2018 17:00 1:2
Kol. 29 Olimpia Truskolasy Sparta Szczekociny 19/05/2018 17:00 1:1
Kol. 29 Jedność Boronów Orzeł Kiedrzyn 19/05/2018 17:00 1:4
Kol. 29 Płomień Kuźnica Marianowa Lotnik Kościelec 19/05/2018 17:00 1:1
Kol. 29 LZS MRZYGŁÓD Stradom Częstochowa 19/05/2018 17:00 2:3
Kol. 29 KS Panki Orzeł Psary-Babienica 20/05/2018 17:00 1:2
Kol. 29 Amator Golce Zieloni Żarki 20/05/2018 17:00 4:2
Kol. 30 MLKS Woźniki LZS MRZYGŁÓD 26/05/2018 17:00 4:1
Kol. 30 Lotnik Kościelec Amator Golce 26/05/2018 17:00 2:1
Kol. 30 Zieloni Żarki Jedność Boronów 26/05/2018 17:00 2:1
Kol. 30 Orzeł Kiedrzyn KS Panki 26/05/2018 17:00 4:2
Kol. 30 Orzeł Psary-Babienica Olimpia Truskolasy 26/05/2018 17:00 4:3
Kol. 30 Sparta Szczekociny Gmina Kłomnice 26/05/2018 17:00 5:2
Kol. 30 Victoria Częstochowa Pogoń Kamyk 26/05/2018 17:00 0:4
Kol. 30 Warta Mstów Warta Kamieńskie Młyny 26/05/2018 17:00 0:4
Kol. 30 Stradom Częstochowa Płomień Kuźnica Marianowa 27/05/2018 17:00 5:1
Kol. 31 Olimpia Truskolasy Orzeł Kiedrzyn 30/05/2018 17:30 5:2
Kol. 31 Płomień Kuźnica Marianowa LZS MRZYGŁÓD 30/05/2018 17:30 0:2
Kol. 31 Warta Kamieńskie Młyny Victoria Częstochowa 30/05/2018 17:30 7:2
Kol. 31 Gmina Kłomnice Orzeł Psary-Babienica 30/05/2018 17:30 4:4
Kol. 31 Sparta Szczekociny Pogoń Kamyk 30/05/2018 17:30 0:0
Kol. 31 Amator Golce Stradom Częstochowa 30/05/2018 17:30 0:0
Kol. 31 Jedność Boronów Lotnik Kościelec 30/05/2018 17:30 1:4
Kol. 31 Warta Mstów MLKS Woźniki 30/05/2018 17:30 3:0
Kol. 31 KS Panki Zieloni Żarki 30/05/2018 17:30 1:3
Kol. 31 Sparta Szczekociny Pogoń Kamyk 30/05/2018 17:30 0:0
Kol. 32 Zieloni Żarki Olimpia Truskolasy 02/06/2018 15:00 1:2
Kol. 32 LZS MRZYGŁÓD Amator Golce 02/06/2018 17:30 3:1
Kol. 32 Stradom Częstochowa Jedność Boronów 02/06/2018 17:30 2:1
Kol. 32 Lotnik Kościelec KS Panki 02/06/2018 17:30 2:2
Kol. 32 MLKS Woźniki Płomień Kuźnica Marianowa 02/06/2018 17:30 3:1
Kol. 32 Orzeł Kiedrzyn Gmina Kłomnice 02/06/2018 17:30 2:3
Kol. 32 Orzeł Psary-Babienica Pogoń Kamyk 02/06/2018 17:30 3:2
Kol. 32 Victoria Częstochowa Warta Mstów 02/06/2018 17:30 1:4
Kol. 33 Olimpia Truskolasy Lotnik Kościelec 09/06/2018 17:30 4:3
Kol. 33 Pogoń Kamyk Orzeł Kiedrzyn 09/06/2018 17:30 1:2
Kol. 33 Warta Kamieńskie Młyny Orzeł Psary-Babienica 09/06/2018 17:30 1:2
Kol. 33 Gmina Kłomnice Zieloni Żarki 09/06/2018 17:30 1:5
Kol. 33 Victoria Częstochowa MLKS Woźniki 09/06/2018 17:30 3:3
Kol. 33 Jedność Boronów LZS MRZYGŁÓD 09/06/2018 17:30 1:2
Kol. 33 Warta Mstów Sparta Szczekociny 09/06/2018 17:30 1:1
Kol. 33 KS Panki Stradom Częstochowa 09/06/2018 17:30 1:1
Kol. 33 Amator Golce Płomień Kuźnica Marianowa 09/06/2018 17:30 1:2
Kol. 34 Orzeł Psary-Babienica Warta Mstów 16/06/2018 17:30 2:5
Kol. 34 LZS MRZYGŁÓD KS Panki 16/06/2018 17:30 0:3
Kol. 34 Stradom Częstochowa Olimpia Truskolasy 16/06/2018 17:30 2:0
Kol. 34 Lotnik Kościelec Gmina Kłomnice 16/06/2018 17:30 4:1
Kol. 34 Płomień Kuźnica Marianowa Jedność Boronów 16/06/2018 17:30 3:1
Kol. 34 Sparta Szczekociny Victoria Częstochowa 16/06/2018 17:30 2:1
Kol. 34 MLKS Woźniki Amator Golce 16/06/2018 17:30 0:3
Kol. 34 Orzeł Kiedrzyn Warta Kamieńskie Młyny 16/06/2018 17:30 3:1
Kol. 34 Zieloni Żarki Pogoń Kamyk 16/06/2018 17:30 1:0
LZSMRZYGŁÓD.PL
All rights reserved RK
stat4u
ORGANIZACJE
UPRAWIANIA
SPORTU