Oficjalna strona
Dzisiaj jest Czwartek, 05 grudnia 2019
Terminarz

Tabela ligowa - KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
1 Sparta Szczekociny 32
2 Czarni Starcza 29
3 Start Soborzyce 27
4 Jura Niegowa 25
5 Olimpia Huta Stara 24
6 Pilica Koniecpol 23
7 Lot Konopiska 18
8 Kamienica Polska 18
9 Sokół Olsztyn 13
10 Orkan Rzerzęczyce 12
11 Unia Masłońskie 10
12 LZS MRZYGŁÓD 10
13 Kotowice 9
14 KS Złoty Potok 7
Kolejka 2019/2020 KLASA "A" GRUPA CZĘSTOCHOWA II
Kol. 1 KS Złoty Potok Start Soborzyce 15/08/2019 17:00 0:1
Kol. 1 Orkan Rzerzęczyce Jura Niegowa 17/08/2019 17:00 1:8
Kol. 1 LZS MRZYGŁÓD Sokół Olsztyn 17/08/2019 17:00 3:0
Kol. 1 Lot Konopiska Olimpia Huta Stara 17/08/2019 17:00 2:1
Kol. 1 Kamienica Polska Czarni Starcza 17/08/2019 17:00 0:0
Kol. 1 Pilica Koniecpol Kotowice 17/08/2019 17:00 7:1
Kol. 1 Sparta Szczekociny Unia Masłońskie 17/08/2019 17:00 4:2
Kol. 2 Unia Masłońskie KS Złoty Potok 24/08/2019 17:00 3:1
Kol. 2 Lot Konopiska Pilica Koniecpol 24/08/2019 17:00 1:5
Kol. 2 Kotowice Sparta Szczekociny 24/08/2019 17:00 1:3
Kol. 2 Olimpia Huta Stara Jura Niegowa 24/08/2019 17:00 4:2
Kol. 2 Czarni Starcza LZS MRZYGŁÓD 24/08/2019 17:00 6:0
Kol. 2 Sokół Olsztyn Orkan Rzerzęczyce 24/08/2019 17:00 1:1
Kol. 2 Start Soborzyce Kamienica Polska 25/08/2019 17:00 0:1
Kol. 3 Pilica Koniecpol Olimpia Huta Stara 31/08/2019 13:00 0:2
Kol. 3 Kamienica Polska Unia Masłońskie 31/08/2019 13:00 2:2
Kol. 3 Orkan Rzerzęczyce Czarni Starcza 31/08/2019 17:00 1:3
Kol. 3 LZS MRZYGŁÓD Start Soborzyce 31/08/2019 17:00 2:2
Kol. 3 KS Złoty Potok Kotowice 01/09/2019 11:00 3:1
Kol. 3 Sparta Szczekociny Lot Konopiska 01/09/2019 17:00 3:2
Kol. 3 Jura Niegowa Sokół Olsztyn 01/09/2019 17:00 3:1
Kol. 4 Pilica Koniecpol Sparta Szczekociny 07/09/2019 17:00 -:-
Kol. 4 Unia Masłońskie LZS MRZYGŁÓD 07/09/2019 17:00 2:0
Kol. 4 Lot Konopiska KS Złoty Potok 07/09/2019 17:00 3:0
Kol. 4 Start Soborzyce Orkan Rzerzęczyce 07/09/2019 17:00 3:1
Kol. 4 Czarni Starcza Jura Niegowa 07/09/2019 17:00 4:1
Kol. 4 Olimpia Huta Stara Sokół Olsztyn 07/09/2019 17:00 5:3
Kol. 4 Kotowice Kamienica Polska 08/09/2019 16:00 2:3
Kol. 5 LZS MRZYGŁÓD Kotowice 14/09/2019 16:30 5:0
Kol. 5 Jura Niegowa Start Soborzyce 14/09/2019 16:30 4:1
Kol. 5 Orkan Rzerzęczyce Unia Masłońskie 14/09/2019 16:30 2:0
Kol. 5 Sokół Olsztyn Czarni Starcza 14/09/2019 16:30 1:0
Kol. 5 Kamienica Polska Lot Konopiska 15/09/2019 16:30 0:3
Kol. 5 Sparta Szczekociny Olimpia Huta Stara 15/09/2019 16:30 5:2
Kol. 5 KS Złoty Potok Pilica Koniecpol 18/09/2019 17:00 0:7
Kol. 6 Start Soborzyce Sokół Olsztyn 21/09/2019 16:30 6:2
Kol. 6 Unia Masłońskie Jura Niegowa 21/09/2019 16:30 1:2
Kol. 6 Kotowice Orkan Rzerzęczyce 21/09/2019 16:30 4:3
Kol. 6 Pilica Koniecpol Kamienica Polska 21/09/2019 16:30 2:0
Kol. 6 Olimpia Huta Stara Czarni Starcza 21/09/2019 16:30 0:5
Kol. 6 Lot Konopiska LZS MRZYGŁÓD 21/09/2019 16:30 9:1
Kol. 6 Sparta Szczekociny KS Złoty Potok 22/09/2019 16:30 5:0
Kol. 7 Czarni Starcza Start Soborzyce 28/09/2019 16:00 3:4
Kol. 7 LZS MRZYGŁÓD Pilica Koniecpol 28/09/2019 16:00 1:5
Kol. 7 Orkan Rzerzęczyce Lot Konopiska 28/09/2019 16:00 2:2
Kol. 7 Sokół Olsztyn Unia Masłońskie 28/09/2019 16:00 2:2
Kol. 7 Kamienica Polska Sparta Szczekociny 28/09/2019 16:00 0:4
Kol. 7 KS Złoty Potok Olimpia Huta Stara 29/09/2019 11:00 2:4
Kol. 7 Jura Niegowa Kotowice 29/09/2019 16:00 2:2
Kol. 8 Pilica Koniecpol Orkan Rzerzęczyce 05/10/2019 13:00 9:0
Kol. 8 Unia Masłońskie Czarni Starcza 05/10/2019 15:30 2:6
Kol. 8 Kotowice Sokół Olsztyn 05/10/2019 15:30 1:1
Kol. 8 Olimpia Huta Stara Start Soborzyce 05/10/2019 15:30 3:0
Kol. 8 Lot Konopiska Jura Niegowa 05/10/2019 15:30 6:2
Kol. 8 KS Złoty Potok Kamienica Polska 06/10/2019 11:00 1:3
Kol. 8 Sparta Szczekociny LZS MRZYGŁÓD 06/10/2019 15:30 2:0
Kol. 9 Kamienica Polska Olimpia Huta Stara 12/10/2019 13:00 3:0
Kol. 9 LZS MRZYGŁÓD KS Złoty Potok 12/10/2019 15:00 4:1
Kol. 9 Start Soborzyce Unia Masłońskie 12/10/2019 15:00 3:1
Kol. 9 Czarni Starcza Kotowice 12/10/2019 15:00 6:2
Kol. 9 Sokół Olsztyn Lot Konopiska 13/10/2019 14:00 2:2
Kol. 9 Jura Niegowa Pilica Koniecpol 13/10/2019 15:00 2:1
Kol. 9 Orkan Rzerzęczyce Sparta Szczekociny 13/10/2019 15:00 2:3
Kol. 10 Pilica Koniecpol Sokół Olsztyn 19/10/2019 13:00 0:1
Kol. 10 Kotowice Start Soborzyce 19/10/2019 14:30 3:4
Kol. 10 Kamienica Polska LZS MRZYGŁÓD 19/10/2019 14:30 3:2
Kol. 10 Olimpia Huta Stara Unia Masłońskie 19/10/2019 14:30 1:0
Kol. 10 Lot Konopiska Czarni Starcza 19/10/2019 14:30 1:4
Kol. 10 KS Złoty Potok Orkan Rzerzęczyce 20/10/2019 11:00 2:2
Kol. 10 Sparta Szczekociny Jura Niegowa 20/10/2019 14:30 2:1
Kol. 11 Sokół Olsztyn Sparta Szczekociny 26/10/2019 14:00 1:3
Kol. 11 LZS MRZYGŁÓD Olimpia Huta Stara 26/10/2019 14:00 1:5
Kol. 11 Jura Niegowa KS Złoty Potok 26/10/2019 14:00 5:0
Kol. 11 Start Soborzyce Lot Konopiska 26/10/2019 14:00 3:0
Kol. 11 Czarni Starcza Pilica Koniecpol 26/10/2019 14:00 3:0
Kol. 11 Orkan Rzerzęczyce Kamienica Polska 26/10/2019 14:00 2:7
Kol. 11 Unia Masłońskie Kotowice 27/10/2019 14:00 1:1
Kol. 12 Pilica Koniecpol Start Soborzyce 02/11/2019 13:00 1:1
Kol. 12 LZS MRZYGŁÓD Orkan Rzerzęczyce 02/11/2019 13:30 3:5
Kol. 12 Kamienica Polska Jura Niegowa 02/11/2019 13:30 2:3
Kol. 12 Olimpia Huta Stara Kotowice 02/11/2019 13:30 8:0
Kol. 12 Lot Konopiska Unia Masłońskie 02/11/2019 13:30 4:4
Kol. 12 Sparta Szczekociny Czarni Starcza 03/11/2019 13:30 1:1
Kol. 12 KS Złoty Potok Sokół Olsztyn 03/11/2019 14:00 2:1
Kol. 13 Start Soborzyce Sparta Szczekociny 09/11/2019 13:00 2:1
Kol. 13 Unia Masłońskie Pilica Koniecpol 09/11/2019 13:00 2:7
Kol. 13 Kotowice Lot Konopiska 09/11/2019 13:00 3:2
Kol. 13 Czarni Starcza KS Złoty Potok 09/11/2019 13:00 8:1
Kol. 13 Orkan Rzerzęczyce Olimpia Huta Stara 09/11/2019 13:00 4:3
Kol. 13 Sokół Olsztyn Kamienica Polska 09/11/2019 13:00 1:0
Kol. 13 Jura Niegowa LZS MRZYGŁÓD 10/11/2019 13:00 2:0
LZSMRZYGŁÓD.PL
All rights reserved RK
stat4u
ORGANIZACJE
UPRAWIANIA
SPORTU